un te jap ti ca me jep?

Faqja 1 e 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtė

un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Thu Jun 26, 2008 12:47 pm

un te jap 1 shpull ti ca me jep?hahaahha

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 01, 2008 3:06 pm

uaaa pse shpulle moj ēa bena une Crying or Very sad mil mil Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Une te puc te faqja qe mos me bish me shpulle Very Happy

Ti ēa m'jep?
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 6:53 pm

une te jap nje gjume te perhershem si hirushja ne peralla po ti cme jep eeee? lol!

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 8:35 pm

Une te jap hmmmmm asnjigje Very Happy Very Happy Very Happy

ti?
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 8:44 pm

me mua e ke ti xhulia e?si moj sme jep asgje?te dhashe dicka te bukur une...........un tani do te jap nje laps cdo besh me te?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 8:46 pm

do e ruj kur te filloje shkolla...

ty te jap 1 puthje ne faqe pa peshtyme...

po ti mu?
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 8:55 pm

jo moj mendova se mos do me pikturoje mua! aha spo dike asgje ti xhulia d,po nejse tani te jap nje harte cdo shikosh aty ne rradhe te pare ke shtet?e ti cdo me japesh tani pervec puthjes pa peshtyme cherry

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 8:58 pm

uaaa ma punove po s'di me pikturu me mire mos tet pikturoj fare Very Happy

sigurisht Shqiperine...

ty te jap 1 pale rroba plazhi dhe zgjidh 1 nga forumistat per plazh... ke do zgjedhesh???

Ti ēa m'jep?
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 9:03 pm

asnje sdo zgjedh jo,se sbejne keto per plazh,se si njoh fare po me qejf do zgjidhja master d'ose emyn neqofse e njeh gjyshen e chattit,tani te jape nje unaze bronzi kujt do ja japesh nga keto chattistat e?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 9:06 pm

ty Very Happy

he une te jap unazen po ti? Very Happy
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 9:12 pm

do te gjej nje djal te mire sigurisht qe pastaj t'ja dhurosh atij po shqipetar do ta gjej mos u merzit................hahahahahhahahahahah ti c'me jep?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 9:14 pm

hahahhah une te jap 1 pergjigje: Djalin e kam gjet Shqipetar dhe dibran madje kshuqe flm... por ate se kam ktu qe ti jap unazen... Rolling Eyes Crying or Very sad Crying or Very sad

Ti ēa m'jep?
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 9:33 pm

ti sme dhe gje fare cte jap une nje te shtyre te jap hahahha ca mjap ti?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 9:36 pm

Une te ktheva pergjigje mojjjj ua kjo... nejse...

Une te jap 1 pije pa alkol

ti?
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 9:48 pm

po pa pije alkolike po e pranoj kete se alkoholin se pi me raste te rradha e pi,tani te jap nje fustan me djamante cdo ta besh kujt do ja japesh per vete apo do e dhurosh?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 9:53 pm

e mbaj per vete moj Very Happy Very Happy masen XS ok? Very Happy

Ty te jap 1 jave pushime ne nje hotel luksoz...

po ti?
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 10:48 pm

jo dhe aq lluks sepse jemi mesuar me buke e djathe hahahaha do te jape nje filxhan kaffe tani se mu lodhe ti cdo mjapesh?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 10:49 pm

une 1 gote uje Korabi te ftohte pas kafes...

Po ti?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 11:05 pm

nje kapele me strehe qe mos te kapi djelli fytyren se behesh si kuqe pastaj hahahhah po ti cme jep?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:07 pm

flm per kapelen... 1 pale sandale kercimi..

po ti?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 11:08 pm

flm dhe ti per sandalet ama ishalla jane me take se ashtu kercej me mire,une te jape nje shkop magjik cdo beje me te?cdo ndryshoje dhe ku?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:26 pm

Me shkopin magjik do ndryshoja vetem 1 gje ne jeten time... do e beja veten nja 2 vjet me te madhe jo se sjam e lumtur keshtu po per ca arsye tjera...pastaj te gjithe te varfeve do ju jepja pune... dhe do plotesoja deshira qe ja vlenin...

Ty te jap 2 bileta per ne kinema... ēa do besh me to?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 11:52 pm

mire thua por gjithmone mendo njehere per tjetrin qe ska te haje pastaj per veten tende......une me biletat do te ftoja ty per ne kinama do te vije?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga dioni prej Sat Jul 05, 2008 12:00 am

nese nuk vjen ajo mos e hidh bileten se jam une ketu por aman jo film horror se jam me zemer une...hihi... dhe tani po ju jap nje kompliment: jeni me te mirat e forumit!
po ju cfare do me jepni? Rolling Eyes

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Sat Jul 05, 2008 6:56 am

edhe une do te jap komlimentin tim:je me i miri i ketij forumi.por mbas ne te dyjave hahahaha te pelqen...................kjo.......ti cfare me jep?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 05, 2008 1:21 pm

1 flm per komplimentin dhe 1 xhiro me motor... ti?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 1:17 am

me falni ne radhe te pare,se skam qene ne shtepi sot tani sapo kam ardhur...................do te ipja timonin hahahha a di tangasesh apo?e ti cme jep?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga lina-girl prej Sun Jul 06, 2008 2:50 am

po mi di,hahahah....un do te jepja celesat e makines,e ti cme jep? flower
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Musafir prej Sun Jul 06, 2008 9:27 am

nese je e bukur te jap cfar te duash ti
me jep gje ti mua ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 2:29 pm

une do te jap bukurin ti c'fare me jep mua

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi