Dashuri mes te chatistave

Shko poshtė

Dashuri mes te chatistave

Mesazh nga Xhulio prej Wed Jun 25, 2008 3:21 pm

Ketu mund te thoni me cilen vajze apo me cilin djale keni rene dashuri ne chat
une per veten time kam ra ne dashuri me te gjitha vajzat e chatit.haha
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuri mes te chatistave

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 01, 2008 3:40 pm

hahahahha sa i ndejshem qe qenke...

Une kam ra ne dashuri ne nje chat (jo te ky sjam fut as1her) dhe kjo dashuri ka qene e shkembyer dhe zgjati ca...
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuri mes te chatistave

Mesazh nga Musafir prej Wed Jul 09, 2008 11:19 am

nuk besoj se ka dashuri reale mes chatistave por kurr nuk i dihet!!!!!!!!!!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuri mes te chatistave

Mesazh nga sy engjellja prej Wed Jul 09, 2008 8:00 pm

As une nuk besoj qe ka dashuri reale, por varet se derti ku shkon muhabeti ne chat pasi mund te lesh 1 takim e mund te ndodh qe ne ate takim te pelqejne njeri tjetrin.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuri mes te chatistave

Mesazh nga lina-girl prej Tue Jul 29, 2008 7:10 pm

dashuri...pak si zor,mund te te shkoj muhabeti me shum me dike,dhe thjesht mund te kete nje simpati,nese takohen personalish edhe mund te lind dicka,gjithsesi...nuk i dihet...
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuri mes te chatistave

Mesazh nga sy engjellja prej Sun Aug 03, 2008 2:49 pm

Une besoj ne kete dashuri..... (mund te gjesh personin qe kerkon)
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuri mes te chatistave

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi