RATI &ZAJMINA-ZARFE TRENDAFILASH

Shko poshtė

RATI &ZAJMINA-ZARFE TRENDAFILASH

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Wed Jun 25, 2008 10:37 am

trendafilat neper letra
pa adrese por un e di
hapa deren nuk te gjeta
vec 1 leter marre nga ty
sa her qe degjoj trokitje
zemra ndal kur nuk je ti
smundem te kerkoj un falje
kam sh frike.

(refreni)

skam faj se ti me le,tani e vetmja je
sduron dot kjo zemra ime
dhe ti fal ato gabime
ti me le tani e vetmja je
sduron dot kjo zemra ime
dhe ti fal ato gabime.
shpirti sfle kam mall tani qe sje
trendafil ti je.

neper cdo petal un te gjeta
te shenuar emrin tim
nuk kerkoj qe te me falesh
me mjafton 1 trendafil
do te doja te therrisja emrin tend plot fuqi
kam gabuar
as ne enderr sme vjen ti.

trendafilat neper letra
pa adrese por un e di
hapa deren nuk te gjeta
vec 1 leter marre nga ty.

ndodhta ti me nuk do kthehesh
dike tjeter do kerkosh
por meso si un te duash
mos tradheto.

(refreni)

skam faj se ti me le,tani e vetmja je
sduron dot kjo zemra ime
dhe ti fal ato gabime
ti me le,tani e vetmja je
sduron dot kjo zemra ime
dhe ti fal ato gabime
shpirti sfle ,ka mall tani qe sje
trendafil ti je.

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi