Mir apo keq me qen i\e dashururar..?

Shko poshtė

Mir apo keq me qen ie dashururar..?

Mesazh nga Mistrec_lacian prej Tue Jun 24, 2008 7:47 pm

Mir apo keq me qen i\e dashururar..?

Si mendoni, eshte me mire te kesh nje lidhje serioze dhe te jesh i/e dashuruar apo te mos kesh???

Mistrec_lacian
Anetar i ri
Anetar i ri

Male
Numri i postimeve : 13
Age : 34
Registration date : 07/06/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.paralaci.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mir apo keq me qen i\e dashururar..?

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Wed Jun 25, 2008 8:57 am

cdo gje ne kohen e vet.normalisht qe njeriu lind dhe vdes vetem megjithate gjate rruges se jetes haset me njeriun e duhur ose jo.te jesh e dashuruar me njeriun e duhur do ishte mir fare .probl esht se jo gjithmon ndodh 1 gje e tille.rendesi ka qe gjerat me te cilat hasesh te te bejn 1 njeri te lumtur.tani ti pergj troc fare temes se u zgjata shume:sjam e dashuruar megjithate se besoj se do ishte dicka e keqe dashuria.

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mir apo keq me qen i\e dashururar..?

Mesazh nga dioni prej Fri Jun 27, 2008 9:58 pm

ashtu mendoj dhe une dmth si rrapatushja...megjithese se dashurine se kam provuar, ndoshta fiksimin ne nje femer po por dashurine e vertete ende jo...shpresoj qe te gjej njeriun e duhur qe mos te bie ne dashuri me ndonje qe si plas fare per mua... Surprised

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mir apo keq me qen i\e dashururar..?

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 28, 2008 7:29 pm

per mendimin tim dashuria esht gjeja me e bukur ne kete bot por kjo gje varet nga partneri nese te do nese ka dashur ke gjithcka I love you

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mir apo keq me qen i\e dashururar..?

Mesazh nga sy engjellja prej Mon Jun 30, 2008 10:25 pm

Plotesisht dakord me ty Klodi.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mir apo keq me qen i\e dashururar..?

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 01, 2008 3:38 pm

klodi shkruajti:per mendimin tim dashuria esht gjeja me e bukur ne kete bot por kjo gje varet nga partneri nese te do nese ka dashur ke gjithcka I love you

Bravo!!!

Per mua deri tani MIRE Very Happy Very Happy Wink Wink
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mir apo keq me qen i\e dashururar..?

Mesazh nga Musafir prej Sun Jul 06, 2008 1:02 am

flm por gabimet jan te shumta ne duashuri kete e them sepse e kam nga eksperienca megjithse jam i vogel por e kam perjetu nje eksperienc te keqe nga dashuria por gjithsesi mendoj se esht bukur te dashurosh edhe te te dashurojn

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mir apo keq me qen i\e dashururar..?

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 10, 2008 4:21 pm

Klodi nuk ke qi besh gabimet dhe zhgenjimet jane gjithmon,edhe une e vogel jam por e kam provuar zhgenjimin, megjithse e kemi kuptuar shpejt dhe jemi perseri bashk por gabimet perseri me duket se nuk kane mbarim.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mir apo keq me qen i\e dashururar..?

Mesazh nga Musafir prej Thu Jul 10, 2008 5:07 pm

por cdo njeriut i uroj nje dashuri pa ndarje sepse ndarja esht shum e dhimshme

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mir apo keq me qen i\e dashururar..?

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 17, 2008 12:52 pm

Varet me qar personi je dashuru.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mir apo keq me qen i\e dashururar..?

Mesazh nga Xhulio prej Thu Jul 17, 2008 6:18 pm

Shuuuuuuuuuuuuuuuuum lezet me pas dashnoreeeeeeeeee.hihi
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mir apo keq me qen i\e dashururar..?

Mesazh nga sy engjellja prej Fri Jul 18, 2008 10:12 am

Sa e merzitshme kur qellejn djemt te pa bes (jo te gjith jan njesoj)
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mir apo keq me qen i\e dashururar..?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi