Cfare do benit nese i sheh prinderit duke bo dashuri..??

Shko poshtė

Cfare do benit nese i sheh prinderit duke bo dashuri..??

Mesazh nga Mistrec_lacian prej Tue Jun 24, 2008 7:46 pm

Cfare do benit nese i sheh prinderit duke bo dashuri..??

une per vete kisha thirr 112 emergjencen... Very Happy Very Happy Very Happy

Mistrec_lacian
Anetar i ri
Anetar i ri

Male
Numri i postimeve : 13
Age : 34
Registration date : 07/06/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.paralaci.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do benit nese i sheh prinderit duke bo dashuri..??

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Wed Jun 25, 2008 8:59 am

uuuuuu ca pytjesh qe ben dhe ti re. pse pas celsit te dres i pergjon ti kshu? se di sme ka ndodh.edhe po te me ndodhte do tromaksesha ca..... pale

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do benit nese i sheh prinderit duke bo dashuri..??

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 01, 2008 3:50 pm

ihihiihi ēa pytje une i kam pare 1 rradhe ne pozicion te keq Very Happy s'kam be asgje jam larguar dhe kaq... sepse skishte kuptim qe te bertisja apo te beja noj veprim tjeter.
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do benit nese i sheh prinderit duke bo dashuri..??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi