Kur zgjohesh...........

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 28, 2008 12:55 pm

Very Happy:D:D une sot jam zgjuar vet... Very Happy sme ka ngrit askush se isha ne qef Very Happy:D:D

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga @~~lani~~@ prej Sun Aug 03, 2008 10:52 pm

mu po bene 1 jave ma nxjer gjumin komshia ajo eshte kengetare dhe praktikone zerin ke dritarja ime Sleep

@~~lani~~@
Anetar i ri
Anetar i ri

Male
Numri i postimeve : 23
Age : 27
Registration date : 03/08/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi