Kur zgjohesh...........

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Kur zgjohesh...........

Mesazh nga lani prej Tue Jun 17, 2008 2:40 am

Zgjimi...
Nje fjale,qe mendjen ta con tek mengjesi,gjumi,nata,endrra..
Kur zgjohesh,nuk je me ne ender..
Kur zgjohesh,hap syte,ve kembet ne Toke dhe ndien Jeten,shfaqur para teje..
Fillon te levizesh,mendosh..
Mbase kerkon te kujtosh endren,qe ke pare nje nate perpara..
E bukur??
E shemtuar??
Ka raste,qe as do ta kujtosh..
Ka raste,qe vete Endra,vjen tek ti dhe te ngacmon e rifreskohet..
Kur zgjohesh,eshte gjeja me e bukur..
Me kot,i mburrin endrat..


Edituar pėr herė tė fundit nga lani nė Tue Jun 17, 2008 2:42 am, edituar 2 herė gjithsej

lani
Anetar i rregullt
Anetar i rregullt

Male
Numri i postimeve : 80
Age : 25
Registration date : 03/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga lani prej Tue Jun 17, 2008 2:44 am

kur zgjohem shof qe jam bo me 3 kembe

lani
Anetar i rregullt
Anetar i rregullt

Male
Numri i postimeve : 80
Age : 25
Registration date : 03/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga Xhulio prej Wed Jun 18, 2008 2:46 pm

kur une zgjohem do te thote qe jam zgjuar nga gjumi geek ahaha
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga Jozefin prej Wed Jun 18, 2008 2:52 pm

kur une zgjohem do te thote qe jam zgjuar nga gjumi geek ahaha
Kur zgjohem une.... Cohem Nga shtrati Razz Razz Razz sunny sunny sunny

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga lani prej Sat Jun 21, 2008 2:22 pm

kur zgjohem ja fus gjumit prap
hahahahaha lol!

lani
Anetar i rregullt
Anetar i rregullt

Male
Numri i postimeve : 80
Age : 25
Registration date : 03/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga Jozefin prej Sat Jun 21, 2008 6:26 pm

Kur zgjohem shkoj tek pc the futem tek www.Shkodra.top-board.com dhe flas ne chat Very Happy

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga lani prej Sun Jun 22, 2008 3:51 am

KUR ZGJOHEM SHKOJE KE www.shkodra.top-board.com hy ne chat dhe aty shof jozefin affraid tu fjet gjum Sleep

lani
Anetar i rregullt
Anetar i rregullt

Male
Numri i postimeve : 80
Age : 25
Registration date : 03/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga Xhulio prej Sun Jun 22, 2008 10:10 pm

kur zgjohem nga gjumi shkoj tek www.shkodra.top-board.com
Dhe shof aty lanin e jozefinin tu ja fut gjumit ne gjum te 6!!!! hihihihih jua futa te dyve hohoho haha huhuh hihuhihuh hahuhahu
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Thu Jun 26, 2008 12:50 pm

kur zgjohem nga gjumi dua 2 or qe te me dale gjumi tamam

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 01, 2008 3:02 pm

Kur zgjohem nga gjumi me bejne syt tek a ēift... dhe bie teku se njeri eshte i mbyllur Laughing pastaj laj syt, dhembet ose bej dush (kur nuk shkoj ne shkolle se ngrihem vone dhe skam kohe) me pas rregulloj flokt se i kam fiksim afro afro dhe pastaj dal si kukudh flower flower queen Very Happy
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga lina-girl prej Sun Jul 06, 2008 2:55 am

kur zgjohem nga gjumi jam me nerva...sme mjafton asnjeher... Crying or Very sad
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga Musafir prej Sun Jul 06, 2008 9:23 am

kur zgjohem nga gjumi dal te pij kafe

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 2:34 pm

kurse une dua te fle shume por smundem se kam pune edhe vjen me zgjon macja me jep nje te puthur ''kiti''pije nje kaffe edhe filloj drejt punen e kam ne pc edhe shkodren se harroj kollaj edhe pse sjom nga shkodra ju dua te gjitheve sunny

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 3:12 pm

Kur u zgjova sot nga ora 11 e 30 se mbreme kam rene vone....

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 3:23 pm

po si ste kam pare une ............apo ishe fshehur diku.hihi

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 3:25 pm

per mbreme thu.... s'kam qene fare e shpi.... xhirooooooo

kur u zgjova mendova prap per te......

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 3:27 pm

ohhhh po vape eshte vetem me shku ne plazh ose pishina...............mua me vjen prap gjume

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga sy engjellja prej Mon Jul 14, 2008 12:20 pm

Laj dhembet, bėj dush mė pas tek www.shkodra.top-board.com.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 18, 2008 2:57 pm

Sot kur jam zgju kam qesh me te madhe............ sepse motra kishte pare 1 ender me minj edhe u zgjua duke bertitur... hhahahahh sa kam qesh uneee lol!

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga sy engjellja prej Fri Jul 18, 2008 3:32 pm

Une mbrem kam fjetur ne 2 e jam zgjuar ne 4, kur u zgjova rregullova shtratin lava dhembet bera dush rregullova floket syt dhe thejt hengra mengjesin dhe pastaj ketu ne forum.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga Xhulio prej Fri Jul 18, 2008 3:41 pm

Une zgjohem kur me del gjumi.hihih
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga sy engjellja prej Fri Jul 18, 2008 3:43 pm

Edhe une ashtu por sot se di pse me doli gjumi aq heret
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga Xhulio prej Fri Jul 18, 2008 3:44 pm

Ke pase merak per mu.hahah
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga sy engjellja prej Fri Jul 18, 2008 3:54 pm

Pa pra per ty kam ken tuj mendu
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 18, 2008 4:05 pm

Une bi e ngrihem top smendoj per as1 Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga sy engjellja prej Fri Jul 18, 2008 4:06 pm

Une po nuk mendova nja 2-3 ore nuk me ze gjumi
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 18, 2008 4:07 pm

Une 20 minuta max... pastaj trylylyly shof endra shumeeeeee Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga sy engjellja prej Fri Jul 18, 2008 4:10 pm

jo endrra shof pak dhe rradh
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 26, 2008 11:49 pm

Jam zgju kto dite (nga ora 7:30 - Cool dhe me ka zene gjumi prap... deri ne 11

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga lina-girl prej Sun Jul 27, 2008 11:37 pm

kur kam punet e mia zgjohem heret,kur me thot mami te zgjohem,uff sa bezdi e kam,aq me shum me flihet... Razz
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur zgjohesh...........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi