pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Edita prej Mon Jul 07, 2008 12:48 am

une speca edhe damote me gjis,po me vone c'ke ne plan te besh pervec gjumit.......

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 07, 2008 12:49 am

te shoh dhe endrra...po ti?

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Edita prej Mon Jul 07, 2008 12:52 am

un endrrat i kam inat . Wink ........por e shef te njejten enderr disa here te ka rastisur?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 07, 2008 12:54 am

vertet? edhe mua nganjehere kur harroj te nderroj kaseten...haha...por varet se cfare shoh ne nderr prandaj nganjehere me pelqejne por perseri endrra mbeten...do ikesh te flesh tani?

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Edita prej Mon Jul 07, 2008 12:57 am

joooooooooooooooo asihere po ti?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 07, 2008 12:58 am

asiher mos thuaj po nejse...une po edhe pse po me vjen keq te te le vetem por nuk je krejt vetem...apo jo?

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Edita prej Mon Jul 07, 2008 1:00 am

jojojo nuk jam vetem kam dhe hijen time pas.........hihihihi naten dhe pafshe me shume enderra ashtu si ti i don affraid

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 07, 2008 1:04 am

naten dhe flm por ato qe dua ti shoh nuk mund ti shoh me se me kan nderruar passwordin...hihihihi....gjithsesi do e gjej nje menyre...spo e mbaroj me pyetje se sdo me lesh te flej nese te bej pyetje...naten... cheers Sleep

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Edita prej Mon Jul 07, 2008 1:11 am

naten rrusho se une ne forum do rri me duhet te lexoj shume gjera ketu

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 08, 2008 8:55 pm

Si jeni mire?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga lina-girl prej Tue Jul 08, 2008 11:32 pm

jo dhe aq,rehat te themi...
endrra juaj e pa realizuar?
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Edita prej Wed Jul 09, 2008 12:06 am

eshte realizuar,dhe cdo enderr me eshre bere realitet.......po nga ty c'kemi?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 10:48 am

1 ēik e lodhor kto dite po shume mire ja kam kalu...

organizoni shpesh gjera me shoqerine?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 10, 2008 3:48 pm

Jo pasi nuk kam prane shoqerin time. Po ti?
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 9:27 pm

Si nuk e ke prane mi ja ku jemi te gjithe, une me i pari te ofroj shoqerine time...varet pastaj a e pranon ti...sepse edhe une vuaj nga e njejta gje sepse edhe une ne shqiperi kam gjith shoqerine time por shpresoj qe shpejt edhe ketu do ta gjej por si ajo shqiperise s'ma merr mendja se ka kund... Jeni dakord?

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 10, 2008 9:31 pm

Shuuuuuuuuuuuuuum dakord e pranoj shoqerin tende se edhe une te gjith i kam ne Shkoder......... Ndihesh mir me shoqerin qe ke?
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 9:33 pm

po normal se perderisa e kam zgjedh vete ate duhet te ndihem mire...po ti?

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Edita prej Thu Jul 10, 2008 10:28 pm

un me shoqerine time kaloje shume bukur i respektoj dhe me respektojne.........sa kohe keni qe frekuentoni chattin?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 11:17 pm

te ky skam qene as1her dmth kam hy po skam gjt njeri... kurse shoqeria me mungon shume ajo ne Shqiperi... Sad Sad

Kontaktoni me shoqerine atje?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 11:18 pm

une po shpesh here me menyra te ndryshme me celular, msn etj... Po ju?

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 11:23 pm

vetem me tel se interneti ska kalu akoma ne di kurse ne net kafe disa mund te futen disa jo lloj lloj problemesh po nejse me disa kontaktoj...

kur shkoni andej i takoni (besoj po)

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Edita prej Thu Jul 10, 2008 11:24 pm

gjithashtu dhe une kur jam larg me telefon...por shpesh shkojme me shoqerine gjithmone ku do qe te jete.pranoni komplimente nga cdokush?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 11:25 pm

poooooooooo normalisht...Kur do shkosh ne shqiperi? (Per Xhulian)

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 11:26 pm

Edita une pranoj nga cdokush jo vetem komplimente por edhe keshilla...Ti?

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 11:27 pm

nisem me 5 gusht po do bej pak plazh ne Greqi dhe me 11 shkojme ne Shqiperi...

po pranoj s'ka noj gje te keqe madje me behet qefi qe kane pae diēka te une....

ju kur ikni ne Shqipri?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Edita prej Thu Jul 10, 2008 11:28 pm

une keshilla pranoj nga cdokush .por komplimente jo nga cdokush.shume shpejt besoj

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 11:29 pm

eh une per vit te ri se me pare nuk mundem edhe pse do doja qe te isha qe tani atje...Si ju duket vendi i huaj ne krahasim me shqiperine?

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Edita prej Thu Jul 10, 2008 11:33 pm

me te thene te drejten si shqiperia (atdheu) im nuk ka asnjehere.po ju cfare mendimi keni?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 11:34 pm

kushtet me themelore si gjen...

ju?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Edita prej Thu Jul 10, 2008 11:36 pm

ok ndoshta si (p.sh)pastertia qe eshte gjeja me kryesore.po prape si vendi im nuk kaaaaaaaaa .punoni?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi