pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga lani prej Tue Jun 17, 2008 2:38 am

pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pasesi postim i pare une nuk kam kujt ti pergjigjem keshtu qe po le pytjen per postusin e radhes!!!!!!!


si ndihesh ne kete moment?

lani
Anetar i rregullt
Anetar i rregullt

Male
Numri i postimeve : 80
Age : 25
Registration date : 03/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Xhulio prej Wed Jun 18, 2008 2:57 pm

UNE NDIHEM ASHTU SI GJITHE TE TJERET
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Jozefin prej Wed Jun 18, 2008 3:01 pm

Meqe sme bane pyetje spo te kthej perjigje. Po e boj une nje pyetje?
Italia do te arrije ne Gjysem Finale apo do te jete me Pushimet ne Hawai deri atehere? Razz Razz Razz

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga lani prej Sat Jun 21, 2008 2:21 pm

ne gjysem finale mund te arrije por vetem aty aman jo me teje kurse gjeramania ka per ta fitu kampjonatin!!!!!!!11
me ke je ti ?

lani
Anetar i rregullt
Anetar i rregullt

Male
Numri i postimeve : 80
Age : 25
Registration date : 03/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Xhulio prej Sun Jun 22, 2008 10:12 pm

tesh ktu lujti muhabeti
prej tek dyshi shkut ke treshi
qa u ba ketu....pune leshi
haha
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Fri Jun 27, 2008 9:30 am

GJERMANI GJERMANI OLEEEEEEEEEEEE OLEEEEE OLEEEEEEEEEE JEPI FORZAAAAAAAAAAAAAAAAA Razz

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Jozefin prej Fri Jun 27, 2008 9:43 am

vogelushja rrapatushja shkruajti:GJERMANI GJERMANI OLEEEEEEEEEEEE OLEEEEE OLEEEEEEEEEE JEPI FORZAAAAAAAAAAAAAAAAA Razz
UNE NE KET EUROPIAN KAM QENE ME HOLLANDEN PO KAM QEJF TA FITOJE GJERMANIA KUNDER SPANJES cheers cheers cheers

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Sat Jun 28, 2008 9:33 am

hallall ... FORZA BALACK I love you

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga dioni prej Sat Jun 28, 2008 3:15 pm

po ta dije balack ke ka fanse do te kishte bere 15 gola per ndeshje... lol! hihihi

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 01, 2008 2:58 pm

Ej pse s'paski bo pytje moooo...

U merzitet qe humbi Gjermania Evil or Very Mad Evil or Very Mad Question
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga lina-girl prej Sun Jul 06, 2008 3:00 am

jo fare,beja tifo per spanjen...
ku do donit ti kalonit pushimet???
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Musafir prej Sun Jul 06, 2008 9:20 am

ne manhaten
po juve cili plazh ju pelqen

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 2:51 pm

mua normal plazhi i shqiperise se nderroj me asnje edhe pse duhet te jete me ndryshe......nga ceshte kuptohet..........c'do doje te ndryshoje ne shqiperi?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 3:09 pm

mentalitetin tone antik dhe varferine...

Do behet shqiperia me shqipetar??

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 3:12 pm

pse xhulia antiken e kemi ne te bukur madje.normal qe do behet shqiperia me shqipetare ta garantoj....ne cfare moshe do te donit te krijjonit nje familje ''tenden?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 3:14 pm

si dihet... do doja te isha e pjekur per ta bere kete hap...

mentalitetin antik te vjeter racist nga mendimet i bukur te duket ky mentalitet ??????????

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 3:19 pm

ke te drejte por ne shqiperine e mesme ndryshojne pak gjerat....................por sme the moshen moj ? farao

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 3:21 pm

17 .... 26/05/1991

ti?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 3:35 pm

e kuptove gabim po nejse ta fal se e vogel je pak une jam 23

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 3:35 pm

edhe 100 vjece u befsh

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 3:37 pm

ahhahahah moshen kur te krijoj familje.... me kto hapa qe e kam nis se shpejti.... Razz Razz Razz lol!

sa femije do besh?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 3:39 pm

nje skuader futbolli ti?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 3:42 pm

2 dhe binjak ndoshta...

si je veshur tani?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 3:59 pm

skam veshur gje hahahah vetem fusta asgje tjeter ti?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga sy engjellja prej Sun Jul 06, 2008 5:27 pm

Kanatiere dhe pantallona te shkurta. Po ti?
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga lina-girl prej Sun Jul 06, 2008 8:37 pm

kanatiere dhe fustan te shkurter...
cfar hengre ne darke?
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 9:45 pm

s'kam ngrene akoma dhe pak do ha...

kapele vendosni ?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Edita prej Mon Jul 07, 2008 12:22 am

un jo po ti cfare hengre?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga lani prej Mon Jul 07, 2008 12:44 am

grosh Very Happy
po ti?

lani
Anetar i rregullt
Anetar i rregullt

Male
Numri i postimeve : 80
Age : 25
Registration date : 03/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 07, 2008 12:47 am

fasule une...hihihi...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pergjigju dhe boje nje pyetje per anetarin me pase

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi