Une theme ti ca thua??????

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga lani prej Tue Jun 17, 2008 2:01 am

Une theme ti ca thua??????

lani
Anetar i rregullt
Anetar i rregullt

Male
Numri i postimeve : 80
Age : 25
Registration date : 03/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga lani prej Tue Jun 17, 2008 2:09 am

une them mirembroma ti ca thua?

lani
Anetar i rregullt
Anetar i rregullt

Male
Numri i postimeve : 80
Age : 25
Registration date : 03/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga Xhulio prej Wed Jun 18, 2008 3:00 pm

UNE THEM MIRDITA TI CA THUA
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga lani prej Wed Jun 18, 2008 3:01 pm

une theme du gjum ti ca thua?

lani
Anetar i rregullt
Anetar i rregullt

Male
Numri i postimeve : 80
Age : 25
Registration date : 03/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga Xhulio prej Sun Jun 22, 2008 10:13 pm

une them don lani gjum ti ca thu?
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Thu Jun 26, 2008 12:51 pm

un them du te dal x kafe ti ca thua?

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 01, 2008 2:59 pm

Une them mire se ju gjeta... Ti ēa thua?
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga lina-girl prej Sun Jul 06, 2008 2:57 am

un them "KAM VAPE"...ti ca thua?
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga Musafir prej Sun Jul 06, 2008 9:21 am

un them po shjkoj ne plazh do te vish edhe ti si thua ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 2:37 pm

un them s'do vij dot se me doli nje me i mire nga ty.. si me thua ti pastaj? bounce

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si e percaktoni ju Rinin Shqipetare?

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 2:48 pm

duke menduar qe shume gjera ndodhin c'do dite e me teper, pse mendoni qe keto gjera ndodhin? mua me shqeteson shume kjo gje......ku te shkosh ne evrope me thone ju''rini'' ne shqiperi mos jeni te c'mendur gje? .....hap syte pereth dhe habitem them me vete se cka ndodhur pse me tha ai ashtu ce shtyu te mendoj kete gje? por kur degjoj TV ''LAJME'' them O ZOT..! do te ecim ndonjehere perpara ne? jam ne pikpytje me vetveten perse ndodhin keto gjera ..................jepni mendimin tuaj lidhur me kete ceshtje .ju lutem sepse e permenda pak me larte me ''SHQETESON''kjo gje shume .

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 3:11 pm

Une them Edita duhet te hapesh nje teme te re ... ti si thua?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 3:24 pm

edhe une them por pse ste pelqen kjo teme ty apo u plake ti .........................hahahahah

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 3:26 pm

hhahahhaha une them perkundrazi me pelqen shume sepse ka te beje me aktualitetin tone por 1Zot e din si e ke hap nje teme te re brenda tjetres... ti ēa thu?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 3:30 pm

une them ti si te thush po ti ca thu se?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 3:31 pm

po me rreshqiti dora pastaj se sdonja ketu ta hapja po cte bej eeeeeeeeeeeeeee

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 3:55 pm

Une them po ik te ha buke se me doli barku te shpina.... te them edhe pacim.... ti ēa thua?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 4:02 pm

une te them te befte mire por eja prap se ngela vetem pastaj ti ca mthu?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga sy engjellja prej Sun Jul 06, 2008 5:30 pm

Mos te vonohet shum dhe i befte mir. Po qfare thua?
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 9:45 pm

une them ja futa dhe gjumit me vone.... ti prite??? ti ēa thua?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga Edita prej Mon Jul 07, 2008 12:19 am

un te prita por ti serdhe cfare me thua per kete?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga lani prej Mon Jul 07, 2008 12:46 am

une them kisha ca pune ti ca thua?

lani
Anetar i rregullt
Anetar i rregullt

Male
Numri i postimeve : 80
Age : 25
Registration date : 03/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga Edita prej Mon Jul 07, 2008 12:55 am

un te them shko futja gjumit se je lodh ti cme thua

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga lina-girl prej Mon Jul 07, 2008 2:28 am

un them shko futja nje dush,ti ca thua?
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga Edita prej Mon Jul 07, 2008 3:26 am

e kom bo dushin,un them shko futja ti ti ca mthu?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga lina-girl prej Mon Jul 07, 2008 6:55 pm

e bera dushin Very Happy
un te them shko futja vrapit,ti ca me thua?
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 07, 2008 9:26 pm

Une them jo vrap aman se dobesohem dhe me shume... ti ēA thua?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga Edita prej Tue Jul 08, 2008 1:24 pm

un them te ben mire se mban trupin ne forme po shko.ti cme thua?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 08, 2008 8:57 pm

Une them ok po jo shume... ti ēa thua?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga Edita prej Wed Jul 09, 2008 12:14 am

une them qe pse sme more ne pishine eeeeeeee Very Happy ?ti ca thu?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une theme ti ca thua??????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi