cfare mendimi keni per personin me larte?

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga lani prej Wed Jun 04, 2008 4:25 pm

ketu mund te lini mendimin tuaje per personin me larte!

lani
Anetar i rregullt
Anetar i rregullt

Male
Numri i postimeve : 80
Age : 25
Registration date : 03/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga olta kotelja e vockel prej Sun Jun 15, 2008 12:42 pm

sexy fare tongue tongue tongue sh sh cun i mire respekte Wink

olta kotelja e vockel
Anetar i ri
Anetar i ri

Female
Numri i postimeve : 2
Age : 27
Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga lani prej Mon Jun 16, 2008 1:06 pm

uee me paska qellu te jap mendim per gocen me te mire te tiranes
eshte yll fareeeeee shume goce1-she dhe une kam shume respekt per te
ueue vec ti shifni ca sysh qe ka geek

lani
Anetar i rregullt
Anetar i rregullt

Male
Numri i postimeve : 80
Age : 25
Registration date : 03/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga Xhulio prej Wed Jun 18, 2008 2:40 pm

o lano na e bana gjakun uju ma kaq e bukur eshte kjo olta kotelja e vockel
ok pra lano shpejt do at bej per vete.vetem ne qofte se hyn ne chat
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga lani prej Wed Jun 18, 2008 2:50 pm

eshte e zone ajo mo geek

lani
Anetar i rregullt
Anetar i rregullt

Male
Numri i postimeve : 80
Age : 25
Registration date : 03/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga Jozefin prej Wed Jun 18, 2008 2:56 pm

Personi me i larte per mua eshte Edi Rama 2 m e 30 cm Razz Razz Razz

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga Xhulio prej Wed Jun 18, 2008 2:58 pm

ME KE ESHTE E ZONE ME
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga lani prej Sat Jun 21, 2008 2:23 pm

me njerin po ska problem se pajtohen prap geek

lani
Anetar i rregullt
Anetar i rregullt

Male
Numri i postimeve : 80
Age : 25
Registration date : 03/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Tue Jun 24, 2008 10:48 am

se njof me then te drejten......... scratch

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga dioni prej Fri Jun 27, 2008 10:03 pm

cfare te them une per sa e njoh duket goce inteligjente, e mire keshtu ne pergjithesi, per me teper do ta shohim se ketu e kemi...uuuu se desh harrova dhe femer sexy eshte se e kam pare ne enderr une... Razz

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga lina-girl prej Sat Jun 28, 2008 3:15 am

ueee,ky cun i mir esht,pa llafe...thash se e njoh,po me duket se nuk e njoh...gjithsesi,syzet i shkojn...me pafsh ne enderr Razz flower
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga dioni prej Sat Jun 28, 2008 3:11 pm

hihihi lol! Kjo goca ketu siper eshte shuuuum e mire nuk e njoh por e shoh cdo nate ne enderr dhe me eshte fiksuar dmth kur jam ne gjume e kam fiksim...hahaha....

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 01, 2008 2:47 pm

Ky siper qenka admin me shume s'di Very Happy Rolling Eyes
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 04, 2008 11:32 pm

xhuliaDi shkruajti:Ky siper qenka admin me shume s'di Very Happy Rolling Eyes
ndersa ti qenke moderatore me teper di por sdua ti them...hihi... Razz Razz

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:33 pm

hahahha ky siper ydh deri tani...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 04, 2008 11:34 pm

ndersa kjo siper hene...prap me e madhe se une...hihii

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:36 pm

hahhahahha ky siper eshte me i madh vetem me vjeē... ndoshta me gjatesi... sa i gjate je?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 04, 2008 11:39 pm

xhuliaDi shkruajti:hahhahahha ky siper eshte me i madh vetem me vjeē... ndoshta me gjatesi... sa i gjate je?
172 cm por me taka mund te shkoj me lart Razz

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:41 pm

hahahhahah edhe me gjatesi jemi 1soj edhe une 1.72 pa shaka...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga Edita prej Sat Jul 05, 2008 3:42 am

eshte bomb fare bounce

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 05, 2008 1:17 pm

kjo siper goc e mil...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga Musafir prej Thu Jul 10, 2008 10:52 pm

kjo shum e mir duket por nuk e kam pas rastin ta njoh te shihim me kalimin e kohes

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga Edita prej Thu Jul 10, 2008 10:56 pm

ky djali shume romantik me duket i nmile je mo Basketball

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 10:58 pm

Edita e papame thote aty poshte grades... them edhe une ashtu....

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 11:07 pm

ehehe graden ja kam dhene une...ta kam vjedh mendimin moter...hihi

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga Edita prej Thu Jul 10, 2008 11:13 pm

po pra se di kush ma ka vene nejse Very Happy Razz ,mos mor po ju jeni te tere te papare

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 11:20 pm

flm ti siper...

ai me siper e meritoka si vella puc folt,,,

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga lina-girl prej Fri Jul 11, 2008 6:27 pm

me sa e njoh nga forumi,xhulia goc e mir esht,edhe komentet e saj me pelqejn.
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 16, 2008 11:27 am

flm lina...

kjo siper shume goc e mire.... me e mira pas meje RazzVery Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 17, 2008 12:40 pm

Eshte 1 vajz super me e mira e forumit.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendimi keni per personin me larte?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi