hard_boy

Shko poshtė

hard_boy

Mesazh nga lani prej Wed Jun 04, 2008 4:13 pm

hard_boy

lani
Anetar i rregullt
Anetar i rregullt

Male
Numri i postimeve : 80
Age : 25
Registration date : 03/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga Jozefin prej Wed Jun 04, 2008 5:53 pm

Miresevjen ne forumin Shkodra.top-board.com hard_boy Cool

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga lani prej Fri Jun 06, 2008 1:50 pm

flm mire se ju gjeta

lani
Anetar i rregullt
Anetar i rregullt

Male
Numri i postimeve : 80
Age : 25
Registration date : 03/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga turkatunari prej Tue Jun 10, 2008 10:40 pm

Prsh forumi..
Mir se ju gjeta...Smile
avatar
turkatunari
Shok i forumit
Shok i forumit

Male
Numri i postimeve : 74
Age : 28
Registration date : 19/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga Mistrec_lacian prej Tue Jun 17, 2008 1:26 am

pershnetje t gjithve urime per sitin shum i mrekullushem suksese Very Happy Very Happy:D

Mistrec_lacian
Anetar i ri
Anetar i ri

Male
Numri i postimeve : 13
Age : 34
Registration date : 07/06/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.paralaci.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga Jozefin prej Tue Jun 17, 2008 3:38 pm

Miresevjen dhe ti Mistrec_lacian

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga dioni prej Fri Jun 20, 2008 9:20 pm

Mistrec_lacian shkruajti:pershnetje t gjithve urime per sitin shum i mrekullushem suksese Very Happy Very Happy:D
Shume faleminderit!!! lol!

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Tue Jun 24, 2008 9:58 am

pershendetje te gjithve jam vogelushja rrapatushja.sit 1 ky me pelqen .klm te gjith Rolling Eyes

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga dioni prej Tue Jun 24, 2008 10:25 pm

rrapatushe flm shume per komplimentin mbi sitin dhe mirese na erdhe, ndoshta me pranine tende do te behet sit me 1-sh se eshte... Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga turkatunari prej Tue Jun 24, 2008 11:27 pm

MIr see erdhe.."vogelushja rrapatushja ""

Edhe Shprejsoj... Tja... Klv Mir...

Befsh qjef...Smile
avatar
turkatunari
Shok i forumit
Shok i forumit

Male
Numri i postimeve : 74
Age : 28
Registration date : 19/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Wed Jun 25, 2008 8:47 am

flm tur flm dion per mikpritjen......po menohem se si do u beka sit me 1 me pranin time .e kam fjalen x ate qe ka shkrujt dioni... scratch nejse.edhe dicka se besoj se esht probl fakti qe sjam shkodrane apo jo? jam nga elbasani... edhe nese po pysni veten se ca dua ktu pergj eshte''kot x qef , me pelqen ky forum perfshire dhe chati edhe pse kam pas ca zenka ne chat...''klm te gjith... Smile

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga Jozefin prej Wed Jun 25, 2008 9:43 am

vogelushja rrapatushja shkruajti:flm tur flm dion per mikpritjen......po menohem se si do u beka sit me 1 me pranin time .e kam fjalen x ate qe ka shkrujt dioni... scratch nejse.edhe dicka se besoj se esht probl fakti qe sjam shkodrane apo jo? jam nga elbasani... edhe nese po pysni veten se ca dua ktu pergj eshte''kot x qef , me pelqen ky forum perfshire dhe chati edhe pse kam pas ca zenka ne chat...''klm te gjith... Smile
Ska problem qe je nga elbasani. Ne mirepresim te gjithe ata qe flasin shqip Cool Cool

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Wed Jun 25, 2008 9:48 am

flm jozefin

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga Xhulio prej Wed Jun 25, 2008 1:34 pm

rrapatushe maj po kur erdhe ti.hahaha.mire se ke ardh.mire se te ka pru zoti.se ja kena pase nevojen njer rapatushes.haha.shpresoj t`ja kalosh mire rrapatushe
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga dioni prej Wed Jun 25, 2008 9:30 pm

vogelushja rrapatushja shkruajti:flm tur flm dion per mikpritjen......po menohem se si do u beka sit me 1 me pranin time .e kam fjalen x ate qe ka shkrujt dioni... scratch nejse.edhe dicka se besoj se esht probl fakti qe sjam shkodrane apo jo? jam nga elbasani... edhe nese po pysni veten se ca dua ktu pergj eshte''kot x qef , me pelqen ky forum perfshire dhe chati edhe pse kam pas ca zenka ne chat...''klm te gjith... Smile
Rrapatushe perderisa kam thene qe siti behet me 1-sh me pjesmarrjen tende nuk do te thote qe nuk je e mirpritur dhe fakti qe nuk je shkodrane nuk do te thote asgje...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Thu Jun 26, 2008 12:26 pm

mi rmri mos merr flak kot dion hahahaha .o lani ti rri se ta kam icik inatin akoma... Mad

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga lina-girl prej Thu Jun 26, 2008 10:25 pm

pershendetje,forumi me pelqen,bukur bukur,ncncncnc,ja kalofshi mire... Smile
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga Jozefin prej Thu Jun 26, 2008 10:33 pm

lina-girl shkruajti:pershendetje,forumi me pelqen,bukur bukur,ncncncnc,ja kalofshi mire... Smile
Miresevjen dhe ti ne forumin Shkodra.top-board.com

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga Xhulio prej Thu Jun 26, 2008 11:18 pm

hi lina-girl@hotmail.com hahah.mireserdhe ne forumin tone www.shkodra.top-board.com.ja kalofsh mire ketu.
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga dioni prej Fri Jun 27, 2008 9:49 pm

lina-girl shkruajti:pershendetje,forumi me pelqen,bukur bukur,ncncncnc,ja kalofshi mire... Smile
uauaua kush na ka ardhe... Mirese na erdhe "Hot"...Xhulio ku e gjete adresen e hotit mo? Razz

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Sat Jun 28, 2008 9:23 am

o zoooooot kush qenka ne foto BALACK . Laughing I love you Razz lol! geek hot mirse vjen dhe ti

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 28, 2008 7:12 pm

pershndetje te gjithve besoj se e keni ndjer mungesen time por edhe pak dit sepse do tju merzitem klm te gjith

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 01, 2008 9:23 pm

Mire se ju gjeta tanve!!!(e kam msu 1 llaf shkodrance Very Happy )
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga Jozefin prej Tue Jul 01, 2008 10:21 pm

Mire se erdhe dhe ti xhuliaDi ( e kam msu 1 llaf shkodrance Very Happy | Pse nga je ti? )

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga Xhulio prej Tue Jul 01, 2008 11:01 pm

Shihe prep xhulia tu shkru sa mir nuk u merzitka
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga Jozefin prej Tue Jul 01, 2008 11:06 pm

Litle Hacker shkruajti:Shihe prep xhulia tu shkru sa mir nuk u merzitka
Po nuk jane te gjithe si ti ma Surprised Razz

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 02, 2008 4:23 pm

XhuliaDI nga Dibra pra Peshkopia...
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hard_boy

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi