Radio Taxi Shkodra...

Shko poshtė

Radio Taxi Shkodra...

Mesazh nga dioni prej Wed May 28, 2008 12:04 am

Njoftim !
Ne qytetin tone, Shkoder, kemi hapur nje sherbim te ri, axhensi taxish, me emrin Radio Taxi Shkodra. Nje sherbim i njohur dhe i frekuentuar ne te gjithe boten tashme eshte ne dispozicion te qytetareve shkodran. Nuk keni makine? Makina juaj ka nje difekt dhe jeni me vonese? Trafiku ju ka ardhur ne maje te hundes???... mjafton nje telefonate ne numrin 24 9999 nga nje numer fiks, dhe +355 22 249999 nga ēdo numer celular dhe ne pak minuta do te keni ne adresen tuaj nje taxi per tju derguar kudo, ne gjithe Shqiperine dhe jashte saj, sepse mendojme se Shkodra eshte duke shkuar drejt evolimit ekonomik dhe kulturor dhe nevojes per zgjerimin e saj dhe si rezultat frekuentim dhe perdorim ne rritje i sherbimit Taxi. Nė agjensine tone do te keni mundesi pronotimi ne avance te makinave me 4,8,25,50 vende dhe ju kujtojme se ēmimet tona jane nga me te arsyeshmet. Siguria ne rruge dhe korrektesia me klientin jane nje tjeter veēori pozitive e agjensise tone. Provoni dhe do te bindeni per avantazhet e ketij sherbimi.
MOS HARRONI RADIO TAXI SHKODRA tel. 24-9 9-9 9. Ju mirepresim

******RADIO TAXI SHKODRA******
Tel +355 222 499 99
msn. radioTAXIshkodra@hotmail.com
skype. radioTAXIshkodra
e-mail. radioTAXIshkodra@yahoo.it
Shkoder, A L B A N I A
******************************

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi