Soni - Te Dua Ty

Shko poshtė

Soni - Te Dua Ty

Mesazh nga Musafir prej Tue May 20, 2008 10:10 pm

Tek ty jeton shpirt dashuria
Te buzėt e tua gjeta jetė
Kur mė prekė tė them tė dua
Janė tė miat buzėt e tua
Merre qiellin ta kam falur
Mė merrė

Ti je bota, ti je dielli
Ti je deti, ti je qielli
Ti je ai
Tė dua ty

(2x)Ref:
Je gjysma ime nė kėtė jetė
Gjithēka qė kam
Nėse njė ditė mė nuk do jem
Mė shkruaj nėnė tokė
E jotja jam
njė oqean qė na ndanė
Diku je sot
Dhe nėse njė ditė qielli do tė qaj
Dielli do tė diten ngroh

Tek ty jeton shpirt dashuria
Te buzėt e tua gjeta jetė
Kur mė prekė tė them tė dua
Janė tė miat buzėt e tua
Merre qiellin ta kam falur
Mė merrė

Ti je bota, ti je dielli
Ti je deti, ti je qielli
Ti je ai
Tė dua ty

(2x)Ref:
Je gjysma ime nė kėtė jetė
Gjithcka qė kam
Nėse njė ditė mė nuk do jem
Mė shkruaj nėnė tokė
E jotja jam
njė oqean qė na ndanė
Diku je sot
Dhe nėse njė ditė qielli do tė qaj
Dielli do tė diten ngroh

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi