Sinan Hoxha - Parfumi

Shko poshtė

Sinan Hoxha - Parfumi

Mesazh nga Musafir prej Tue May 20, 2008 10:05 pm

Ti vjen e me thua
ah baby sa te dua
e ndjej permbi buzė
dikush ty te ka puth
me mua, pa mua
ti bėn qejfet e tua
kur puthesh jo stregon
parfumi ty te tradheton

(refreni)
Genjeshtare shko tani
shko e rri ne krahet e tij
dhe sa here e kam degju
femėr e bukur sdo besu
se kur puthesh ti harron
sjell me vete njė arome
ėshtė parfumi i atij
genjeshtare shko tani

Jo jo me, s'tė dua
mjaft me lojerat e tua
atij shko e thoi
parfumin ta nderroi
me mua, pa mua
ti bėn qejfet e tua
kur puthesh jo stregon
parfumi ty te tradheton

(refreni)
Genjeshtare shko tani
shko e rri ne krahet e tij
dhe sa here e kam degju
femėr e bukur sdo besu
se kur puthesh ti harron
sjell me vete njė arome
ėshtė parfumi i atij
genjeshtare shko tani

Genjeshtare shko tani
shko e rri ne krahet e tij
dhe sa here e kam degju
femėr e bukur sdo besu
se kur puthesh ti harron
sjell me vete njė arome
ėshtė parfumi i atij
genjeshtare shko tani

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi