Redon Makashi - Lot Ne Shi

Shko poshtė

Redon Makashi - Lot Ne Shi

Mesazh nga Musafir prej Tue May 20, 2008 9:30 pm

Me trishtoka sot kjo kohe
shiu sapo ka filluar
e s'po mundem t'i ndaloj
lotet bashke me shiun bien


I kam , i kam
i kam te shenjta lotet
i kam i kam
i kam te shenjte e dhimbjen ia ndjej

I pelqenin aventurat
rrinim bashke oreve te vona
dhe ne shtrat vetem e gjenim
nga mesnata krejt te lodhur

Ku jam, ku jam,
ku jam pa ty une sonte
pa trupin tend,
pa frymen tende

e kam te vetmen, e kam te vetmen shprese
e me ndihmon, sa here qe ndjehem keq
e ndaj nuk dua e dashur te te humbas
ne jeten time gjithmone e dua prane

Ate e dua prane
ate e dua prane
e kam te vetmen, e kam te vetmen shenjt
e me ndihmon, sa here qe ndjehem keq
e ndaj nuk dua e dashur te te humbas
ne jeten time gjithmone e dua prane
E kam te vetmen e me ndihmon e me ndihmon

E dashur me ndihmo
sa here qe ndjehem keq
E dashur me ndihmo
sa here qe ndjehem keq

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi