Poni - E kam unė e ke ti

Shko poshtė

Poni - E kam unė e ke ti

Mesazh nga Musafir prej Tue May 20, 2008 9:19 pm

U be kohe, qe me ty nuk flas
mbajmė inate kot, pa kuptim
nga dėshira me vete plas
bėj tė vij unė, por skam guxim

Grindemi, ēdo moment
Duhemi, po koment

(refreni)(2x)
E kam unė, e ke ti
ne po luajme si fėmijė.
E kam unė e ke ti
e ka emrin dashuri.

Sa kokeforte dhe i krisur ti,
sa gabime vetėm njė ditė.
Kush ka faj, nuk e zgjidh njeri
e kam unė, apo e ke ti.

Grindemi, ēdo moment
Duhemi, po koment

(refreni)(2x)
E kam unė, e ke ti
ne po luajme si fėmijė.
E kam unė e ke ti
e ka emrin dashuri.

(2x)
E kam unė, e ke ti
ne po luajme si fėmijė.
E kam unė e ke ti
e ka emrin dashuri.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi