Kastro Zizo & Zajmina - Chupa chupa

Shko poshtė

Kastro Zizo & Zajmina - Chupa chupa

Mesazh nga Musafir prej Tue May 20, 2008 7:25 pm

Nėse ke me mua, nėse ke me mua
e nėse ke me mua, e nėse ke me mua
ke te besh me 400 milion, miliard qeliza
do tė ēaj, do ta hap

Papito, ca ke mamita
me bli njė chupa chupa
po po unė nuk kam para
ee ee dua njė chupa chupa
nuk kam para
ashtu he, mirė pra se e marr vete

Mami, unė e di se vetėm te me gusta
hey chupa chupa
mami ti pse me le pėr chupa chupa
hey chupa chupa
hey mamita mia

(refreni)
Jam si karamele, me shumė sheqer
qe ty te pėlqen, ta kesh pėrherė
jam me cokollata, si chupa chupa
hajde me shijo ti, kėtė nate me ty vij

Mami, unė e di se vetėm te me gusta
hey chupa chupa
mami ti pse me le pėr chupa chupa
hey chupa chupa
hey mamita mia

(refreni)
Jam si karamele, me shumė sheqer
qe ty te pėlqen, ta kesh pėrherė
jam me cokollata, si chupa chupa
hajde me shijo ti, kėtė nate me ty vij

Hey chupa chupa,
hey chupa chupa,
hey chupa chupa

Ti me mesove mua qe te dija si te sillem
lartė e poshtė ti mua me ēoje, nevojitem
edhe gravitem, edhe gjobitem
ne sytė e tu habitem, pėr vete mėrzitem

Mami no tengo dinero, se emri mė ka ngel
ti do chupa chupa dhe tjetri e merr
mu be jeta ferr, me bėrė hajdut
me bėrė idiot dhe tani
qaj me lot, qaj me lot, qaj me lot, qaj me lot, qaj me lot

Mami, unė e di se vetėm te me gusta
hey chupa chupa
mami ti pse me le pėr chupa chupa
hey chupa chupa
hey mamita mia

(refreni)
Jam si karamele, me shumė sheqer
qe ty te pėlqen, ta kesh pėrherė
jam me cokollata, si chupa chupa
hajde me shijo ti, kėtė nate me ty vij

Mami, unė e di se vetėm te me gusta
hey chupa chupa
mami ti pse me le pėr chupa chupa
hey chupa chupa
hey mamita mia

Ti me mesove mua qe te dija si te sillem
lartė e poshtė ti mua me ēoje, nevojitem
edhe gravitem, edhe gjobitem
ne sytė e tu habitem, pėr vete mėrzitem

Mami no tengo dinero, se emri mė ka ngel
ti do chupa chupa dhe tjetri e merr
mu be jeta ferr, me bėrė hajdut
me bėrė idiot dhe tani
qaj me lot

Mami, unė e di se vetėm te me gusta
hey chupa chupa
mami ti pse me le pėr chupa chupa
hey chupa chupa
hey mamita mia

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi