Disa truke pėr tė joshur njė mashkull nė cdo cep tė botes

Shko poshtė

Disa truke pėr tė joshur njė mashkull nė cdo cep tė botes

Mesazh nga Musafir prej Tue May 20, 2008 1:03 am

Meshkujt shqiptarė

Meshkujt shqiptarė ndoshta nuk kanė mė sekrete pėr ty. A do tė arrijė tė joshje njė kinez tė turpshėm apo njė spanjoll? Para se tė hidhesh nė sulm, mėso se ēfarė urrejnė, ēfarė pėlqejnė dhe ēfarė ėshtė nė modė. Zgjedhja tė takon ty.
Shqiptarėt
Urrejnė:
Femrat pak tė disponueshme. Pėr ta, e mirė ėshtė ajo qė ta jep numrin e telefonit menjėherė.
Pėlqejnė:
Femrat qė janė pak tė kolme. Modelet nuk bėjnė pėr ta: tė prapmet seksi dhe njė gjoks bujar, janė ideali i seksit pėr ta.
Ėshtė nė modė:
Lidhja me mė shumė sesa njė partnere. Martesa ėshtė martesė, lidhja lidhje. Prandaj frenoni xhelozinė, dhe gjithēka shkon mirė.

Meshkujt Spanjollė

Urrejnė:
Homoseksualitetin mashkullor. Njė burrė duhet tė shėtisė gjithmonė i pėrqafuar me njė ēupėlinė.
Pėlqejnė:
Tė brendshmet dhe buzėkuqi janė armėt e joshjes mė tė suksesshme! Nxirr nė pah linjat e tua dhe do tė kesh nėn kėmbė edhe toreadorin mė vetullngrysur.
Ėshtė nė modė:
Prostitucioni. Nuk ka asgjė tė ēuditshme tė paguash dikė pėr tė bėrė njė orė seks.
Meshkujt Gjermanė

Urrejnė:
Kapni ē'tė kapni! Mos u ēudisni nėse pas herės sė parė partneri gjerman ia fut gjumit pėr shtatė palė qejfe. Hera e dytė ėshtė pak elegante.
Pėlqejnė:
Pėr seksin flitet shpesh dhe me shumė dėshirė. Disa transmetime televizive mbi kėtė argument janė kult. Dhe piku i dėgjueshmėrisė rritet.
Ėshtė nė modė:
Pėrbėn tendencė fetishi mbi gjithēka: fustane, rripa, foulard-e, veshje intime, disa meshkuj tė martuar veshin buste pėr tė dėshmuar pėrkushtimin dhe besnikėrinė.

Meshkujt Francezė

Urrejnė:
Mos e prekni kurrė argumentin "kukulla tė fryra". Gjithēka tjetėr qė nuk ka tė bėjė me njė grua kockė e lėkurė ėshtė absolutisht e ndaluar.
Pėlqejnė:
Pėr tė joshur njė francez, mos prit qė ai tė hedhė hapin e parė! Bėj tė ndihet i parezistueshėm dhe donzhuan i madh. Nuk ka gjė mė tė mirė nė botė.
Ėshtė nė modė:
"Ta bėsh ēuditshėm" edhe njė shėtitje nė njė muze arkeologjik tė mėson se qė nė kohėt e lashta francezėve nuk u ka munguar fantazia.

Meshkujt Italianė

Urrejnė:
Njė grua, dhe sidomos njė grua e re, nuk duhet tė flasė kurrė pėr seksin.
Pėlqejnė:
Komplimentet, veshjet e bukura, pak poezi dhe ke nė duar njė eksploziv. Sjelljet e mira janė tė parezistueshme nė shtrat, njėsoj si nė restorant.
Ėshtė nė modė:
Dėshira pėr tė qenė i lirė, tė paktėn deri nė moshėn 35 vjeē. Tė formosh njė familje nuk ėshtė mė prioritet. Tė jesh beqar deri nė njė farė moshe ėshtė thuajse privilegj, edhe pse herėt a vonė pėrfundon nė altar.

Meshkujt Suedeze

Urrejnė:
Pornografia vulgare ėshtė e pėrēmueshme: kopertonat dhe kalendarėt me vajza tė zhveshura nuk kanė fat nė kėto anė.
Pėlqejnė:
Pėrkėdheljet parapėrgatitore. Duhet tė durojnė sa mė shumė tė jetė e mundur dhe kanė pėr qėllim tė njohin trupin dhe dėshirat e partnerit. Pėrkėdhele sa tė mundėsh.
Ėshtė nė modė:
Pornografia e klasės sė lartė, pa vulgaritet dhe me shumė erotizėm. Respekti pėr trupin ėshtė rregulli i parė.

Meshkujt Rusė

Urrejnė:
Tradhtinė: nėse je e martuar, kujto tė heqėsh unazėn.
Pėlqejnė:
Njė grua qė i pėlqen tė hajė dhe njė grua qė adhuron tė bėjė dashuri. Gjatė periudhės sė joshjes ėshtė e ndaluar qė tė mbash dietė.
Ėshtė nė modė:
Tė bėsh njė jetė tė dyfishtė: njė frekuentues i thekur i pub-eve natėn, dhe njė mjek i respektuar ditėn.

Meshkujt Japonezė

Urrejnė:
Seksin dhe gratė tridhjetė-vjeēare. Janė dy gjėra qė vėshtirė se mund t'i bėjnė bashkė.
Pėlqejnė:
T'i japin kėnaqėsi partneres qė kanė nė krah. Nuk e kursejnė ėmbėlsinė dhe lojėrat pėr tė kėnaqur partneren.
Ėshtė nė modė:
T'i ofrosh partnerit shoqėrinė e vajzave mė tė reja. Thėnia "pulė plakė" nuk duket e panjohur atyre anėve.

Meshkujt Kinezė

Urrejnė:
Qimet dhe gratė qė ulėrijnė. Prandaj para se tė hidheni nė sulm, kaloni mė parė tek estetistja.
Pėlqejnė:
Gratė qė janė tė ndėrgjegjshme pėr trupin e tyre dhe e njohin mėnyrėn pėr tė arritur kėnaqėsi. Mos hezito tė marrėsh e para iniciativėn: do tė tė adhurojnė.
Ėshtė nė modė:
Qirinjtė si garniturė dashurie. Sigurisht qė efekti skenografik i kėtyre sjelljeve tregon se janė ekstremisht afrodiziakė.

Meshkujt Amerikanė

Urrejnė:
Kujdes: asnjė pėrqafim pa autorizim! Fjalorin nė dorė dhe bėni kėrkesėn tuaj formale.
Pėlqejnė:
Kryefjala: seks i sigurt. Pra, vlejnė tė gjitha variantet. Mos u druani tė eksperimentoni edhe rrugė tė reja…
Ėshtė nė modė:
New York-u vendos rregullat. Tendencėn e fundit e ka shpikur njė restorant qė nė fund tė darkės ofron "dacka prapanicės" - njė sado-ėmbėlsirė. Ju bėftė mirė!

Meshkujt Brazilianė

Urrejnė:
Mbathjet e gjyshes: ata duan njė femėr dhe e duan prej vėrteti!
Pėlqejnė:
Arma mė e mirė e joshjes ėshtė kėrcimi. Nė hapat e sambės fshihen tė gjitha sekretet pėr ta joshur.
Ėshtė nė modė:
Caipirinha: njė koktej me bazė sheqeri, rumi tė pastėr dhe limonėsh tė athėt. Absolutisht afrodiziak!

Meshkujt Afrikano-Jugor

Urrejnė:
Tė marrėsh pak iniciativėn nuk ėshtė keq, por nė shtrat janė ata qė komandojnė! Vlen gjithēka, por loja drejtohet prej tij.
Pėlqejnė:
Pėrkėdheljet dhe masazhet. Fillohet me ledhatime me vajra esencialė dhe vazhdohet me pėrkėdhelje mė tė guximshme. Vendi ideal ėshtė njė hamam ose nė vaskė komode.
Ėshtė nė modė:
Tė pėrkėdhelėsh gjatė pjesėt intime tė femrės, para se tė marrėsh lėngun seksual tė dashurisė.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Disa truke pėr tė joshur njė mashkull nė cdo cep tė botes

Mesazh nga sy engjellja prej Tue Jul 08, 2008 5:29 pm

uau kerkesat me te bukura i paskan shqiptaret
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Disa truke pėr tė joshur njė mashkull nė cdo cep tė botes

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 16, 2008 11:12 am

Ne i kemi ēunat me te mire... me te respektushem ne nje lidhje sesa meshkujt e tjere (sigurisht jo te gjithe).....

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Disa truke pėr tė joshur njė mashkull nė cdo cep tė botes

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi