Gjuaj per Gol

Shko poshtė

Gjuaj per Gol

Mesazh nga Jozefin prej Tue May 20, 2008 12:54 am


_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjuaj per Gol

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 11:02 pm

eh e mesova me ne fund aq ishte e mbyta kete affen=majmunin hahahahha shume i lodhur qenka hahah

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjuaj per Gol

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:06 pm

me e zonja jam une ne porte sesa ky Very Happy Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjuaj per Gol

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 11:09 pm

po futu atehere cpret se une jam golashenuese e mire.......hahahha

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjuaj per Gol

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:20 pm

hahahhahah sme le ky te potra se di ēme ngateron gugaugugagga se kuptoj...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjuaj per Gol

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 11:24 pm

po shtyje dreqin jepi nje banane ndoshta ndryshon mendje hihihihi

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjuaj per Gol

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:28 pm

s'qenka pune thote o porten o s'ka...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjuaj per Gol

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 11:32 pm

jepi dru se e shef ti pastaj.te sjedh mafien ai me vete hhahahah si nje here ne berlin te gjermanise ne kopshin zeologjik tek dera lexonte kini kujdes nga xhepistat edhe nje majmun me vjedh canten i dashuri im i ra ne grushte vetem kur mbas 3 sek erdhen nja 50 majmuna u be katastrofe por canten se mora me .hahha sa kam qeshur ate dite.........mir e ke ti sdon banane ai po don para

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjuaj per Gol

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:34 pm

per para te rrije aty ku eshte se me duhen per vete... eshte vere tani...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjuaj per Gol

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 11:36 pm

hahahahahaha epo cte besh tani e?[img][/img] I love you

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjuaj per Gol

Mesazh nga Musafir prej Sun Jul 06, 2008 9:38 am

joz ku e ke gjet kete portier ma edhe qeni jem pret ma mir

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjuaj per Gol

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 2:20 pm

edhe macja ime pret me mire

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjuaj per Gol

Mesazh nga Jozefin prej Sun Jul 06, 2008 11:16 pm

Jepni Banane dhe shiheni ju si pret Razz

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjuaj per Gol

Mesazh nga Edita prej Mon Jul 07, 2008 12:13 am

ne spo hajme per vete banane ti thua ehhhhhhhhhhhh kur te jete viti i ri atehere po do ta meritoje dhe ai nje

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjuaj per Gol

Mesazh nga Jozefin prej Fri Jul 11, 2008 11:25 pm


_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjuaj per Gol

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 12, 2008 10:27 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy tani s'pritka as1... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjuaj per Gol

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 12, 2008 10:39 am

Ky qenka portier.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjuaj per Gol

Mesazh nga Jozefin prej Sat Jul 12, 2008 2:47 pm

Provojeni ti gjuani banane ne vend te topit se ska per te pas lojtar qe i ben gol Very Happy

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjuaj per Gol

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi