Po/Jo

Faqja 4 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga sy engjellja prej Fri Jul 18, 2008 4:14 pm

syt i lyj me laps te zi dhe i lyj fort. Buzeve me e shumta 1 shkelqys boj roz............Po ti?
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 18, 2008 4:31 pm

vetem buzet me shkelqys dhe ndonje phard faqeve...

floket i ke te drejta?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga sy engjellja prej Fri Jul 18, 2008 4:32 pm

jo une ne faqe rraaaaaaaaaaaadh
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga lina-girl prej Tue Jul 22, 2008 11:03 pm

floket te drejta,nejse...
lexoni shum?
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga sy engjellja prej Wed Jul 23, 2008 12:57 pm

Jo lex. pak........ti?
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 23, 2008 8:48 pm

po shume

diten e keni te ngarkuar apo jo?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga dioni prej Wed Jul 23, 2008 8:50 pm

uuuuuuuuuu ca ka thene...hihihi...une diten edhe naten...po ju?

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 23, 2008 8:53 pm

vetem diten se naten top gjume...

keni foto bardhe e zi?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga dioni prej Wed Jul 23, 2008 8:56 pm

jo por mund ta bej me photoshop Very Happy ju pelqen te beheni ekonomiste...hihihi...?

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 23, 2008 9:06 pm

Very Happy:D:D:D POOOOOOO juve ju pelq matematika?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga dioni prej Wed Jul 23, 2008 9:25 pm

pooooooooo me pelqen dhe e di edhe sa bejne 1+1....bejne 1 sepse flas ne gjuhen e dashurise 1zemer+1zemer=me nje te vetme... Very Happy ...ja kam fut kot apo jo?

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 23, 2008 10:01 pm

Pak a shume se 1 gjysem zemre + 1 gjysem tjeter bejne 1 Very Happy

Po letersia ju pelqen?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Xhulio prej Wed Jul 23, 2008 10:22 pm

Jooooo.
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 23, 2008 10:28 pm

pse joooooooo poezite duken silur te pelqejne?? apo e kam gabim?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Xhulio prej Wed Jul 23, 2008 10:35 pm

Po mi me pelqejne po ju nuk ishit tu fol per poezite
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga dioni prej Wed Jul 23, 2008 10:43 pm

kthehemi ne teme...mua me pelqen letersia por me shume zysha qe me ka bere letersi...hihihi...keni bere plazhe per kete vere?

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 24, 2008 10:41 am

Kam shkuar kur ma ka than mendia...........te pelqen te shkosh me shoqeri ne plazh?
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 24, 2008 11:03 am

Sigurisht,

Keni shkuar ndonjehere ne plazh me shoqerine?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 24, 2008 12:26 pm

po ........... ti?
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Xhulio prej Thu Jul 24, 2008 2:58 pm

po edhe une....Ti?
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 24, 2008 3:05 pm

po pra.........ka pas shoqe a shok ma shum?
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 24, 2008 8:08 pm

Shok... po ai shoku qe doja une jo se se kam pas njoft akoma...

I/e dashuruar??

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 24, 2008 8:49 pm

no coment Very Happy Embarassed Mad ...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga lina-girl prej Thu Jul 24, 2008 11:21 pm

skam ca te pergjigjem un......
i pranoni gabimet?
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga sy engjellja prej Fri Jul 25, 2008 12:25 am

po i praoj..........je i/e sinqert
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 25, 2008 9:31 pm

po jam dhe eshte gjeja qe me pelqen me shume tek vetja ime sepse per kete me kane vleresuar shume njerez dhe mendoj se sinqeriteti eshte nje nder vetite me kryesore qe duhet te kete nje njeri...besoni ne dashurine me shikim te pare?...(xhulia e di se ti beson...hihihi)... Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Xhulio prej Sat Jul 26, 2008 1:01 am

Edhe une i bi me dore pianos.Kurse nje shoku ime dhe i dionit i bjen me kembe e dore.hahaha o dion (klodi)..hihih
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga dioni prej Sat Jul 26, 2008 1:41 pm

Xhulio shkruajti:Edhe une i bi me dore pianos.Kurse nje shoku ime dhe i dionit i bjen me kembe e dore.hahaha o dion (klodi)..hihih
hahaha xhul...shiko mire temen dhe mos bej me postime qe s'kane lidhje me temen ose shkruaj ca te duash pastaj vazhdo temen ok?...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 26, 2008 3:31 pm

Jo s'besoj ne dashurine me shikim te pare... kush ta ka thene Dion? (apo shaka?) Rolling Eyes

Dini te kerceni valle popullore?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga dioni prej Sat Jul 26, 2008 3:36 pm

haha shaka sepse me ate je lidhe me ane te shikimeve prandaj... Very Happy
si eshte ajo batuta: me gruan time rashe ne dashuri me shikim te pare, ndoshta do ishte me mire ti hidhja edhe nje shikim te dyte...hahaha....
Valle popullore se kam provu te kercej ndersa ne organo i bej te gjitha...
po ju dini?

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi