Po/Jo

Faqja 2 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 04, 2008 11:13 pm

Edita shkruajti:po me pelqen shume cdo dege por drejtesia me teper po ne kohen e lire c'beni?
une ne kohen e lire jam i zene...hihi....sinqerisht pak kohe kam te lire por edhe ate pak kohe qe kam e shfrytezoj duke u marre me muzike ( ma merr mendja se e dini qe merrem me muzike) pra degjoj, studioj etj...qe te arrij qellimet e mija...sa per kete pyetjen e fundit rri jashte por shpejt do kthehem ne atdhe sepse shqiperia ka nevoje per ne...shresoj te jeni te njejtit mendim dhe juve apo jo?

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 11:14 pm

jashte po juve?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 11:17 pm

sigurisht dion me gjithe qejf dhe mua me pelqen atdheu im shume e di qe mereni me muzike sepse me thate ,po nejse te jap nje gote me uje nga mali i dajtit qe te relaksoheni pak ju cme ipni?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:19 pm

i ēaj me limon

Apo se pi?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 11:22 pm

e pi por e kisha me dionin nejse un ti e more shkopin magjik qe te dhashe?dhe c'bere me te c'fare ndryshove boten apo veten?me trego se kurjoze jam

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:29 pm

pergjigjen e ke atje...

e pe?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 11:34 pm

eh sa pergjigje thuaj ke te mbajshe mend te paren Arrow

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:35 pm

hahhahahah mire vetem mos u merzit...
merziteni shpesh?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 11:38 pm

jo aspak jam shume e qete,juve?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:39 pm

tani dhe une e qete po merzitem nganjehere...

nga Shkodra jeni?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 11:50 pm

jo jam e tiranes dem baba dem juve?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 05, 2008 1:19 pm

Peshkopia...

TR si e kam mire?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 1:22 am

shume mire por me pluhurin katastrofe.sot e pashe.........peshkopine si e kam ka ndryshuar ndonje gje?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga lina-girl prej Sun Jul 06, 2008 2:38 am

jo Razz Razz Razz
(te futem ne loje)
beson ne ZOT?
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Musafir prej Sun Jul 06, 2008 9:31 am

po shum po ti ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 2:17 pm

besoni ne magji?se une vete jo

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 3:20 pm

ne magji aspak ne Zot po shume....

Peshkopine se kam pa qekur... po kishin be ca gjera te reja...

Keni lap top?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 3:38 pm

po por se kam hapur akoma se e e ruaj kur te me prishet kjo tjetra..ti ke kafshe shtepiake?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 3:47 pm

kam pas ne TR kur isha nje qen... Xhudi race gjermane (pastore tedesco se di ne shqip)... tani e mban xhaxhai...

Ti ke?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 3:58 pm

pooooooo tani kam nje mace femer 'KITI e quajne kisha dy dhe nje mashkull por u be i prapet se filloi tu i kercy kesaj me fal per shprehjen se su mbante me ja dhashe nje shoku BOBI e quajne macokun kam qare nje dite te tere.por mos eshte qen kufiri ai i joti?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 9:49 pm

po tamam...
ky ktu:
te pelqen?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Edita prej Mon Jul 07, 2008 12:16 am

po vetem doja tu siguronja a i thonin ashtu gjermanet kesaj rrace

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 08, 2008 8:58 pm

jo i thone italianet ashtu... gjermanet se di...

po degjoni muzike?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga lina-girl prej Tue Jul 08, 2008 11:29 pm

po,join me-HIM
kendon bukur ti?
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Edita prej Wed Jul 09, 2008 12:11 am

une si (Pele) hihihi........po ti c'po ben ne keto momente e?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 10:47 am

sa hengra mgjes lava dhembet... po degjoj muzike dhe ktu...

mbani ditar personal?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 10, 2008 4:23 pm

Jo....... Jeni te dhashuruar?
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Edita prej Thu Jul 10, 2008 10:38 pm

shume kam 6 vjet.po juve jeni i/e dashuruar?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 10, 2008 10:48 pm

Po kam 2 vjet....... Mendon se dashuria jote do zgjasi gjithmon?
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Edita prej Thu Jul 10, 2008 10:52 pm

ate shpresoj por gjithckaje nuk i dihet te uroj shume fat sy engjellushe..si ndjehesh me te dashurin?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi