Po/Jo

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

Po/Jo

Mesazh nga turkatunari prej Mon May 19, 2008 10:53 pm

Te kjo loje beni nje pytje dhe pergjigjuni me po ose jo Wink

ke gjume tesh?
avatar
turkatunari
Shok i forumit
Shok i forumit

Male
Numri i postimeve : 74
Age : 27
Registration date : 19/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga lani prej Wed Jun 04, 2008 4:21 pm

jo

te pelqene futbolli?

lani
Anetar i rregullt
Anetar i rregullt

Male
Numri i postimeve : 80
Age : 25
Registration date : 03/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga dioni prej Wed Jun 04, 2008 10:23 pm

po
te pelqejne femrat? Razz

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga lani prej Fri Jun 06, 2008 1:44 pm

poooooooooooooooooooooooooo cyclops
po ty???????

lani
Anetar i rregullt
Anetar i rregullt

Male
Numri i postimeve : 80
Age : 25
Registration date : 03/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 01, 2008 3:09 pm

Ne ate kuptim qe te pelqejne ty JO Shocked

Zgjoheni heret?
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Edita prej Thu Jul 03, 2008 8:04 pm

poo po ty doni?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Edita prej Thu Jul 03, 2008 8:07 pm

ju pelqejne malet apo fushat?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 03, 2008 9:55 pm

Edita shkruajti:ju pelqejne malet apo fushat?
Varet ku ndodhen por po them malet...
Cfare instrumenti muzikore te pelqen?

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Jozefin prej Thu Jul 03, 2008 10:22 pm

- Ciftelia Very Happy
A ju pelqen Forumi?

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 03, 2008 11:06 pm

pak a shume

Luani me ndonje vegel muzikore?
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 04, 2008 12:01 am

po une luaj ne organo...
Ju pelqen?

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 12:03 am

jo,sinqerisht do doja shume, por nuk e kam ate talent,po juve i bieni ndonje vegle muzikore?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 04, 2008 12:05 am

po pra se u mor vesh une i bie organos (pianos)...
Cili vend ju pelqen?

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:33 am

Bogotą... ne Ameriken Latine...

I keni rregulluar floket?
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Musafir prej Fri Jul 04, 2008 11:47 am

un i bie cornos hahha floket i kam shum mir
ju pelqen shkodra ...............?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:53 am

Qyteti fantastik eshte...

Keni vizituar Peshkopine?
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 6:32 pm

dion mua me pelqen shume vendi im,'' shqiperia''se este shume fantastike,nuk e di a e keni shijuar te teren shqiperi,sepse une akoma jo te gjithen,por me pelqejne shume ajri i paster ne mal dhe alpinizmi. Ju pelqen Shiperia?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 8:37 pm

Pak a shume si natyre eshte mire po probleme tjera ka shume dhe te llojeve qe s'mund as ti imagjinosh...

Si thoni mund te futet Shqiperia noj here ne BE?
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 9:09 pm

sigurisht xhulia pse cfare mendon ti ee une mendo......qe sigurisht do hyme ne bashkimin evropian ne vitin 2012-ten e pra ishalla te shpresojme se shpresa vdes e fundit..po cmendim keni per keto gjera qe ndoshin ne shqiperi!si p.sh vrasjet e shumta sidomos nga rinia?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 9:12 pm

ēa mendimi te kemi, po prishin fare shoqerine, po na ēojne drejt fundit...

Keni ik me pushime apo akoma?
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 9:37 pm

me pushime jam ne sarande dhe shkoj prap ehh e kane prishur fare shqiperine edhe me vjen tmerresisht keq per kete nje turp per rinine tone.po ti me pushime je?dhe cmendim keni per rinine do eci perpara ne shqiperi po flas cmendoni te gjithe sepse eshte per te ardhur keq dhe per tu shqetesuar

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 9:40 pm

Mendoj se po shkojne drejt shkaterrimit me duart e tyre gjithe diten kafene, disko dhe rrugeve jo te shofin te studjone apo te bejne noj pune čer te ndimuar prinderit e tyre apo vetem per vete mos ju behen barre te tjereve...

Une me pushime shkoj ne gusht nja 1 jave ne Greqi dhe 2 jave ne Shqiperi TR, DR dhe Diber...

Studjoni? dhe per ēfare?
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 9:49 pm

po normalisht per juriste ne vitin e 4-tert juve ?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 9:52 pm

weweew 1 gjykatese ne forum Very Happy Very Happy Very Happy

une vit te trete ne te mesmen per ekonomik Very Happy

Ju pelqen dega qe keni zgjedhur?
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 10:50 pm

shume xhulia,do te dini perse e kam zgjedhur kete dege?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 10:50 pm

po fol...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 10:55 pm

se te fola pak para per rinine dhe se cfare ndosh ne shqiperi (me rinine)tone duaa te ve drejtesi por se di se si me pelqen qe cdo gje e duhur te jete ne vendin e vete,gjithsesi bej dy fakultete dhe per administrate biznesi Very Happy

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 10:57 pm

Te lumte!!! Kurse une e kam zgjedhur se me pelqen shume matematika...

Ju pelqen ju?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 10:59 pm

po me pelqen shume cdo dege por drejtesia me teper po ne kohen e lire c'beni?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:00 pm

Dal me shoqerine...

Ju rrini ne Shqiperi apo jashte?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po/Jo

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi