Barcaleta me bollek

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga Xhulio prej Thu Mar 27, 2008 2:05 am

Ishin njehere 3binjak ne barkun e mamase dhe flisnin per te ardhmen se c\'do beheshin kur te rriteshin.i pari thote:une do behem elektricist.po pse e pyesin dy te tjeret?sepse ka shume erresire ketu brenda pergjigjet.i dyti thote:une do behem idraulik se ka shume uje ketu brenda.i treti thote:une do behem polic.po pse e pyesin vellezeri.ai thote:sepse se c\'eshte nje qe hyn e qe del ketu dhe spo e kap dot....
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga Xhulio prej Thu Mar 27, 2008 2:06 am

Ishin njehere 3binjak ne barkun e mamase dhe flisnin per te ardhmen se c\'do beheshin kur te rriteshin.i pari thote:une do behem elektricist.po pse e pyesin dy te tjeret?sepse ka shume erresire ketu brenda pergjigjet.i dyti thote:une do behem idraulik se ka shume uje ketu brenda.i treti thote:une do behem polic.po pse e pyesin vellezeri.ai thote:sepse se c\'eshte nje qe hyn e qe del ketu dhe spo e kap dot....
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pervjetori

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Tue Jun 24, 2008 9:19 am

1 cift pleqsh po festonin pervjetorin e marteses nudo.plaka i thote plakut:-i dashur po ndjeja akoma nxehtesine ne trup si para 40 vjetesh
plaku:- e dashur te kane rene cicat ne pjaten e supes


Edituar pėr herė tė fundit nga vogelushja rrapatushja nė Fri Jun 27, 2008 9:07 am, edituar 1 herė gjithsej

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Tue Jun 24, 2008 9:22 am

Shocked Shocked ajo:''ciao''
ai:''ciao''
ajo:''JAM shtatzen''
ai :''ciao''


Edituar pėr herė tė fundit nga vogelushja rrapatushja nė Fri Jun 27, 2008 9:07 am, edituar 1 herė gjithsej

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Tue Jun 24, 2008 9:25 am

Ju informojme se esht aktivizuar sherbimi me i ri telefonik''nuk ta var njeri''
fike dhe rindize cel pas 1 ore.nese nuk vjen asnje sms do te thote se sherbimi esht aktivizuar me suxes!
Like a Star @ heaven


Edituar pėr herė tė fundit nga vogelushja rrapatushja nė Fri Jun 27, 2008 9:08 am, edituar 1 herė gjithsej

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

inspektori

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Tue Jun 24, 2008 9:41 am

ne 1 shkolle fshati vjen inspektori i arsimit dhe hyn x kontroll ne kl e 4 fillore ne oren e gjuhes shqipe.Pasi hyri i beri 1 pytje nxenesve-''kush me formon 1 fjali me emrin ''mami''?''
Ngriten duart te gjith dhe inspektori ngrin nxenesin me te dobet.Nxenesi tha''mami i mirit esht prostitut''
Mesuesja ngriu. inspektori i tha- ''mir ulu sh mir''
Ne pushim shkon inspektori dhe pyet nxenesin ''ku e ka shtepine mami i Mirit?''


Edituar pėr herė tė fundit nga vogelushja rrapatushja nė Fri Jun 27, 2008 9:08 am, edituar 1 herė gjithsej

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga dioni prej Tue Jun 24, 2008 10:32 pm

hihihihi...nga shkrimi te kuptova se rri ne itali ti...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Wed Jun 25, 2008 8:37 am

dion ja ke fut kot re ne shqiperi rri..... Razz

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga Xhulio prej Wed Jun 25, 2008 3:10 pm

Nje dite ne klase hyn mesuesi dhe u thote 3 nxenesve me te mite te klases qe sot do te vij kontrolli. Dhe mesuesi i pyet nxenesit se cfrare pune bjene prinderit e tyre.
Beni cfare te punon babai-rregullon kepuce zoti mesues.
Genci cfare te punon babai shet peshk zoti mesues
Po ty henri cfare te punon babai mua me kendon ne kishe shum mire thote mesuesi tani pritni kontrollin
Vjen kontrolli cfare te punon babi beni ka fabrik kepucesh zotni
po ty cfare te punon genci cfare te punon babai ka fabrike peshkut zotni
po ty henri cfare te punon babai punon dj ne kishe zotni.

shpresoj te me kuptoni.hahaha
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga dioni prej Wed Jun 25, 2008 8:56 pm

vogelushja rrapatushja shkruajti:dion ja ke fut kot re ne shqiperi rri..... Razz
Kot mi mendova se kishe shkru psh: x=per qe e perdorin italianet ne pergjithesi...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Thu Jun 26, 2008 12:44 pm

nga ato e kam marr ket menyr te shkruari

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Fri Jun 27, 2008 8:11 am

-ti do ishe 1 kercimtar sh i mire por te mungoje ,2 gjera
-cilat?
-2 kembet e tua

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Fri Jun 27, 2008 8:15 am

dikur ne qytetin e elbasanit shtrohet 1 invalid. kur erdhi koha me fjet gjume fillon ky invalidi te zberthej kemben qe e kishte me vida edhe e fut poshte krevatit.pastaj fillon me krahun.
nderkoh e shef shoku i dhomes edhe duke kujtuar se i kishte te gjitha me vida i thote:-o shoku by**ėn hidhe ketej...
cyclops

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Fri Jun 27, 2008 8:19 am

ne ambulance bie telefoni
-aman hajdeni shpejt se cuni ka gelltitur hapesen e shisheve!
-erdha-i thote doktori-por nderkohe cfar masash keni marre?
-shishen e rakise e hapem me kacavide!
bounce

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Fri Jun 27, 2008 8:21 am

2 pleshta dalin nga kinemaja.njeri qe i thote shokut:
- do ikim ne kembe apo do marrin 1 qen?
tongue

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Fri Jun 27, 2008 8:22 am

1 gjirokastrit i thote te atit:-kam gjetur 1 goxha vajze nga tirana do ta marr.
dhe babai:-mire mire po rrugen kush e paguan?
geek

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Fri Jun 27, 2008 8:25 am

-zoterinj ,komandanti i aeroplanit ju paralajmeron se,avioni po rrezohet , dhe i lutet zoterinjve pasagjere qe ti mbajne pasaportat me dhembe duke evituar kaosin e zakonshem qe ndodh per njohjen e kufomave. Neutral Neutral

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Fri Jun 27, 2008 8:26 am

-do te te jap 1 ilac qe te rinon 20 vjet,megjithese je 65 vjecar!
-mos se humbas pensionin........
@

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Fri Jun 27, 2008 8:29 am

-cfar ben 1 gjirokastrit kur i bie zjarri shtepise?
.
.
.
- i con zile zjarrfiksit
(SHPRESOJ TE MOS KETE NDO1 GJIROKASTRIT NE KET FORUM . PO PATI ME THONI DHE SI SHKRUAJ ME BARSALETA TE TILLA)
Very Happy

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Fri Jun 27, 2008 8:32 am

I DJALE PYET PRIFTIN E LAGJES:
- zoteri cmendoni x seksin virtual?
prifti:-pendim biri im ,pendim....
djali: - por zoti prift eshte vecse virtual jo i vertet...
prifti ja kthen :- pendim@hotmail.com

Arrow

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Fri Jun 27, 2008 8:37 am

2 bjonde ndeshen ne 1 stacion autobusi.fillojne te bisedojne.pas pak pyesin njera tjetren se cilin autobus po prisnin.
-une pres autobusin nr 1 -thote njera
-un pres autobusin nr 3 -thote tjetra
pas pak vjen autobusi me nr 13.bjondet te dyja pane njera tjetren ne fytyre dhe te ekzaltuarar therrasin :-ua sa mire na erdhi autobusi per te dyja ne nje kohe.
rendeer

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Fri Jun 27, 2008 8:41 am

gjate fluturimit ,piloti po i flet pasagjereve nepermjet radios:-
- te nderuar zonja dhe zoterinj ju lajmerojme se pas pak arrijme ne AAAAAAAAA(u degjua 1 ulerime)
mbas pak:
-te me falni por mu derdh kafeja e nxehte ne pantallona.ta dini si jam bere perpara -tha piloti
-ta dish ti si kemi bere pantallonat nga prapa ne-uleriten ne kor pasagjeret...

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Fri Jun 27, 2008 8:45 am

ishte 1 dite e bukur vere.
1 djale ishte ulur ne rere.
Aty kaloi 1 vajze dhe i bie siper
-me fal te vrava?-i thote vajza
djali i pergj:-hidhu dhe 1 here se se pata mendjen...
Sleep

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Fri Jun 27, 2008 8:47 am

-i dashur me premto se sdo te flesh me me asnje femer tjeter!
djali:-ua zemra ime un vetem me ty fle se me te tjerat rri zgjuar!
Sleep

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Fri Jun 27, 2008 8:50 am

1 shofer shkon ne shtepi edhe e le makinen te parkexhuar poshte shtepise ku shkruan edhe 1 leter qe e ve tek makina(KJO MAKINE NUK KA KASETOFON)
aty afer kalojne 2 hajdute e shohin letren dhe marrin makinen!
edhe ato shkruajne 1 cop leter edhe e vene ne vend te makines ne te cilen shkruhet(mos u shqeteso x makinen se ja vejme ne kasetofonin)
bounce

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Fri Jun 27, 2008 8:53 am

1 burre shkoi tek pusi i deshirave bashke me gruan e tij.
gruaja afrohet te shohe dhe bie poshte
burri:-ouuuuuuu funksionoka me verte!!!!!!!!!
Razz

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Fri Jun 27, 2008 8:55 am

1 djale i ri i thote vellait te vogel te vajzes qe pelqen:
-po me solle 1 kacurrel nga floket e motres tende do te jap 5 dollare
vellai i vogel:
- po te jap gjith paruken sa me jep?
geek

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Fri Jun 27, 2008 9:03 am

ZOTI vendos te shkoje ne toke dhe te provoje zemergjeresine e njerezve.personi qe do te tregohej bujar do ti plotesonte 3 deshira.
shkon tek 1 familje qe po darkonte dhe i thote:
-te vije dhe un te darkoje me ju?
- ik ore -i thone ato-se jemi x qefin tone
pastaj shkon tek disa persona qe po pinin birre .i thote:
-te vije dhe un te pije me ju?
- ik ore - i thone ato-se skemi per vete
pastaj gjen 1 djale qe pinte hashash.
- me jep pak - i thote
-ik o xhaje - i thote ky - se seshte x ty .ti MERRE por do te kapi
pasi e piu i thote:- un jam ZOTI dhe do te plotesoj 3 deshira
djali:
- te thash o xhaje qe do te kapi?
cheers

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Fri Jun 27, 2008 9:11 am

ishte 1 polic duke plotesuar fjalekryqin ku thoshte:-"shif foton" dhe polici e ploteson :-"e pashe" jocolor

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Fri Jun 27, 2008 9:13 am

2 kanibale shofin 1 femer te bukur dhe hidhet djali e thote:
-babi e hame kete si thua?
babi:
-hmmmm jo me mir hame mamin dhe marrim kete ne shtepi...
Razz

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta me bollek

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi