Ankesa dhe probleme rreth forumi !!

Shko poshtė

Ankesa dhe probleme rreth forumi !!

Mesazh nga turkatunari prej Mon May 19, 2008 10:20 pm

Nqs keni ndonje ankes, apo problem, apo ndonje sugjerim, munt te shkruani ktu, Shpresoj te jemi te disponushem, per tju ardh ne ndihme rreth problemeve, dhe ankesave tuaja.
avatar
turkatunari
Shok i forumit
Shok i forumit

Male
Numri i postimeve : 74
Age : 28
Registration date : 19/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ankesa dhe probleme rreth forumi !!

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Wed Jun 25, 2008 10:23 am

un per vete skam ndo1 ankese.kur te kem normale qe do e them.persa i perket chatit kam ca ankesa un .nejsee kam fjalen per chatistat e jo x ate qe ka chatin

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ankesa dhe probleme rreth forumi !!

Mesazh nga sy engjellja prej Wed Jun 25, 2008 12:53 pm

Pėr chatistat?!?!?!
Mos ju pėrgjigj.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ankesa dhe probleme rreth forumi !!

Mesazh nga Jozefin prej Wed Jun 25, 2008 1:09 pm

Per chatistat eshte pune e lehte. Behen Banned Forever Very Happy (Per ata qe thyejne rregullat)

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ankesa dhe probleme rreth forumi !!

Mesazh nga Xhulio prej Wed Jun 25, 2008 1:29 pm

per mendimin tim rrapatushja ka te drejte per kete punen e chatistave.se eshte njera aty qe ben sikur eshte me e madhja chatit.(eshte vjaze).dhe ate sa ta shoh do ti bej banned forever.jo une po njeri ketu.
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ankesa dhe probleme rreth forumi !!

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Thu Jun 26, 2008 12:21 pm

edhe un per vajze e kam fjalen

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ankesa dhe probleme rreth forumi !!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi