Sygjerime

Shko poshtė

Sygjerime

Mesazh nga turkatunari prej Mon May 19, 2008 10:19 pm

Ketu mund te shkruani sugjerime te ndryshme qe keni per faqen shkodra.top-board.com

Na ndihmoni qe cdo gja te jete ok!
avatar
turkatunari
Shok i forumit
Shok i forumit

Male
Numri i postimeve : 74
Age : 28
Registration date : 19/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sygjerime

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 01, 2008 4:05 pm

Na u qerrune syte nga sfondi i zi dhe shkrimet me ngjyra... kshu eshte bukur po jo komode...
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sygjerime

Mesazh nga Musafir prej Wed Jul 09, 2008 11:02 am

dona chatin ne portal

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sygjerime

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 11, 2008 9:17 pm

ne fund te firmes mund te vendosni nese anetari eshte ne linje apo jo???

RRESPEKTE!! Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sygjerime

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 11, 2008 10:00 pm

Mirmbrema ne rralle te pare! Ne fund te firmes jo por e ke ne cepin e djathte te postimit statusin online...e ke te shenuar me tre pika jeshile...Ndersa tek firma nuk e di...megjithate do shoh... Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sygjerime

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 11, 2008 10:23 pm

flm shume sja kisha idene ksaj gjeje... po mund te shkruash ON ose OFF apo ONLINE apo OFFLINE ose shqip fare...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sygjerime

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 11, 2008 10:24 pm

nuk eshte si ne msn qe mund ta zgjedhesh statusin por nese je online aty del qe je dhe nese jo nuk del asgje...dmth nuk mund ta zgjedhesh ti...tani ika une per te ngrene...ciao...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sygjerime

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 11, 2008 10:27 pm

1)te befte mire...

2)them nese je online te shkruhet edhe ON ose ato gjerat e tjera bashke me 3 pikat jeshile... pastaj e di se sjemi ne msn se meqene nuk futesha fare RazzVery Happy:P

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sygjerime

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 11, 2008 10:50 pm

flm...shiko une nuk mund te modifikoj opsionet e serverit se po te ishte ashtu do kisha bere dhe shume ndryshime te tjera...por une mund te ndryshoj temat kryesore te forumeve, portalin, menune, shkrimet, etj etj por modifikime ne komandat e serverit jane te caktuara ashtu dhe nuk jane te modifikueshme...ca ke me msn ti mi? Pse nuk ke hyre? Se aty ekziston dhe nje opsion block per ata qe nuk ke deshire te flasesh apo ste pelqen fare msn-ja...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sygjerime

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 11, 2008 10:53 pm

jo se sme pelqen jo edhe blockun e di pa merak po 1 problem tjeter

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sygjerime

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi