Ora ėshtė Thu Oct 23, 2014 9:37 am


 • Tema te ndryshme shoqerore

  Temat
  Mesazhe
  Mesazhi i fundit
 • Diskutime shoqerore, Studentet


  Probleme sociale te shoqerise, diskutime mbi fenomene te tilla si rracizmi, varferia, diskriminimi dhe te gjitha ato fenomene qe na ndodhin gjate rendit te dites. Kane nje shumellojshmeri problemesh te cilat ketu kane vendin e lire per tu disktuar.
  Moderator: xhuliaDi
  2 Temat
  15 Mesazhe
  Sun Aug 03, 2008 8:34 pm
  @~~lani~~@ C'fare shkolle ndiqni apo keni mbaruar???
 • Historia


  Historia e Shqiperise dhe qyteteve te saj gjithashtu dhe historia ne pergjithesi...

  4 Temat
  22 Mesazhe
  Wed Jul 16, 2008 5:03 pm
  Jozefin 28 NENTOR
 • Psikologjia


  Mendime, arsytime, diskutime, pergjigje...
  6 Temat
  30 Mesazhe
  Mon Jul 28, 2008 12:06 pm
  xhuliaDi Vetvrasja??? :( :(
 • Filozofia


  Diskutime filozofike etj...

  2 Temat
  33 Mesazhe
  Fri Apr 10, 2009 10:06 pm
  BiG-MaN Thenje filozofike...
 • Dashuria


  E kanė cilėsuar si ndjenjėn mė tė bukur,mė tė dhimbshme, mė tė ėmbėl, mė hyjnore, mė tė pakuptueshme... Po ju si do e pėrcaktonit dashurinė? Jeni te mirėpritur nė temat mėse tė gjetura, ku do tė zbuloni misterin e kėsaj, qė ėshtė mė shumė se ndjenjė!
  Moderator: xhuliaDi
  31 Temat
  428 Mesazhe
  Wed Jun 02, 2010 10:03 pm
  Ergysi POEZI
 • Tema te ndryshme (te lira)


  Diskutime tė ndryshme rreth ushqimit, forumit, apo jetės nė pėrgjithėsi, gjithcka qė ju pėlqen apo nuk ju pėlqen, interesante dhe jo interesante. Ketu me te vertete jeni te lire dhe te paparagjikuar. Pyetje tė thjeshta, tė veshtira, tė cilat ju presin me padurim.
  Moderator: xhuliaDi
  19 Temat
  514 Mesazhe
  Sat Aug 09, 2008 7:34 pm
  lina-girl cfare mendimi keni per personin me larte?
 • Kuzhina


  Kuzhina Shqipetare dhe ajo e huaj, Keshilla, esime per gatimin etj...

  19 Temat
  28 Mesazhe
  Sat Jul 05, 2008 10:57 pm
  Musafir  Keshilla praktike ne kuzhine

 • Mesazhe tė rejaMesazhe tė reja
 • Asnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri
 • Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur