Ora ėshtė Fri May 25, 2018 9:33 pm


 • Me afer njeri-tjetrit

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Prezantoni veten ne forum


  Ketu mund te gjeni ngrohtesine e mikpritjes se anetareve te forumit tone, nje mundesi me shume per tu njohur me njeri-tjetrin.
  4 Temat
  49 Mesazhet
  Sat Jul 19, 2008 2:31 pm
  lina-girl Ela unaaa!!!
 • Pershendetje dhe Urime per raste te ndryshme


  Tė japėsh njė pėrshėndetje nuk tė varfėron, por njė pėrshėndetje e marrė tė pasuron shumė. Jep edhe ti njė pėrshėndetje, sepse nuk ka njeri qė tė ketė mė shumė nevojė pėr tė, se sa ai qe nuk ka pėrshėndetur.
  8 Temat
  153 Mesazhet
  Sat Aug 16, 2008 7:36 pm
  Jozefin Urime new hacker
 • Njoftime & Lajmerime


  Ketu mund te gjeni lajmerimet dhe njoftimet e fundit ne lidhje me forumin nga administratoret dhe moderatoret...
  1 Temat
  3 Mesazhet
  Mon Jul 14, 2008 11:10 pm
  dioni Chati ne Forum...
 • Diaspora Shqipetare


  Ketu mund te shkembejme miqesi me te gjithe shqipetaret qe ndodhen jashte vendit...
  1 Temat
  4 Mesazhet
  Sun Aug 03, 2008 3:09 pm
  sy engjellja A do te kthehemi ne shqiperi?!

 • Mesazhe tė rejaMesazhe tė reja
 • Asnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri
 • Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur